TomekJankowski
71INIEMAMOCNI2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 79 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 124pktw 6 meczach
- 20,7pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 258 min | 43:01 |
| Punkty | 124 | 20,7 |
| Zbiórki | 41 | 6,8 |
| — w ataku | 11 | 1,8 |
| — w obronie | 30 | 5,0 |
| Asysty | 15 | 2,5 |
| Przechwyty | 14 | 2,3 |
| Bloki | 8 | 1,3 |
| Straty | 13 | 2,2 |
| Przewinienia | 14 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 132 | 22,0 |
- 46,4%FG45 z 97 z gry
- 48,5%3P16 z 33 za trzy
- 78,3%FT18 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 45 | 97 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 29 | 64 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 16 | 33 | 48,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 23 | 78,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 8 | 37:40 | 103 | 12,9 | 4,5 | 1,1 | 1,0 | 0,5 | 35,9% | 23,3% | 88,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 40:20 | 162 | 14,7 | 5,3 | 1,9 | 0,6 | 0,5 | 42,4% | 31,4% | 85,7% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 36:46 | 101 | 12,6 | 7,8 | 1,3 | 1,8 | 0,1 | 42,7% | 34,6% | 76,2% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 42:40 | 157 | 14,3 | 7,7 | 2,3 | 1,5 | 1,3 | 38,1% | 20,0% | 74,5% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 46:04 | 11 | 11,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 40,0% | 40,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 43:59 | 181 | 22,6 | 10,0 | 1,9 | 1,0 | 0,5 | 47,3% | 32,0% | 83,3% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 42:08 | 151 | 18,9 | 6,3 | 2,1 | 2,0 | 1,3 | 43,9% | 30,4% | 87,9% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 43:01 | 124 | 20,7 | 6,8 | 2,5 | 2,3 | 1,3 | 46,4% | 48,5% | 78,3% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 36:16 | 129 | 18,4 | 8,9 | 3,1 | 1,4 | 1,4 | 50,0% | 22,2% | 75,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 41:40 | 14 | 14,0 | 11,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 36:07 | 18 | 9,0 | 10,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 32,0% | 20,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 32:28 | 55 | 13,8 | 5,8 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 45,3% | 23,1% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 41:42 | 68 | 17,0 | 8,8 | 2,3 | 2,5 | 1,0 | 44,1% | 23,1% | 72,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






