TymonPeplawski
6TARCHO TERROR3. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 79pktw 9 meczach
- 8,8pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 1,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 37,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 44,1%
- 37,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 42,3%
- 70,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,9%
Średnia ligi to średnia z 181 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (5WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 17najwięcej punktówz MJSWISH BALLERS, 29 wrz 2024
- 12najwięcej zbiórekz SZERY 18, 9 lis 2024
- 4najwięcej asystz SZERY 18, 9 lis 2024
- 15najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 2 zb, 2 as — z MJSWISH BALLERS, 29 wrz 2024
- 33 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2025 · 40 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1421 min | 35:31 |
| Punkty | 347 | 8,7 |
| Zbiórki | 232 | 5,8 |
| — w ataku | 26 | 0,7 |
| — w obronie | 206 | 5,2 |
| Asysty | 51 | 1,3 |
| Przechwyty | 40 | 1,0 |
| Bloki | 8 | 0,2 |
| Straty | 50 | 1,3 |
| Przewinienia | 78 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 355 | 8,9 |
- 32,5%FG119 z 366 z gry
- 27,4%3P65 z 237 za trzy
- 62,9%FT44 z 70 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 119 | 366 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 54 | 129 | 41,9% |
| Rzuty za trzy | 65 | 237 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 44 | 70 | 62,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z DZIKIE KOTY, 23 lis 2024
- Double-double3 razy · ostatnio z SZERY 18, 9 lis 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 347
- 25 meczówrozegranych meczów: 39
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 5
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GRZECHOTNIKI LOMIANKI19 maj 202424pkt4zb0as25eff
TARGOWEK WARRIORS3 mar 202415pkt10zb1as19eff
THAISTY TIGERS21 kwi 202415pkt12zb0as18eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






