3 marca 2024, 11:153. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
TARCHO TERRORgospodarzwynik 65 do 69
TARGOWEK WARRIORSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartek Kurowski | 14 | 27:40 | 19 | 8 | 17 | 47,1% | 5 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 16 | 0 |
| Tymon Peplawski | 6 | 34:00 | 15 | 5 | 12 | 41,7% | 1 | 2 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 0 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 19 | -2 |
| Dominik Klusek | 3 | 32:21 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 10 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | -2 |
| Szymon Remiszewski | 18 | 15:30 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 |
| Jakub Tarach | 4 | 11:01 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 |
| Kai Zarzycki | 13 | 24:10 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| Maciej Jamorski | 12 | 20:43 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Wiktor Smich | 0 | 20:26 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -4 |
| Igor Kocielnik | 1 | 19:08 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -5 | -8 |
| Stanislaw Krol | 72 | 16:16 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -2 |
| Adrian Pyk | 5 | 18:40 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Razem | — | 239:55 | 65 | 25 | 71 | 35,2% | 18 | 33 | 7 | 38 | 18,4% | 8 | 15 | 53,3% | 40 | 12 | 28 | 17 | 2 | 1 | 8 | 9 | 0 | 64 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastian Kostecki | 0 | 42:25 | 15 | 6 | 20 | 30,0% | 4 | 11 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 33,3% | 17 | 5 | 12 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 22 | 0 |
| Maksymilian Swiderski | 3 | 31:46 | 14 | 6 | 16 | 37,5% | 4 | 7 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 8 | 14 |
| Wojciech Nitek | 23 | 30:38 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 12 | 3 |
| Tomasz Madry | 22 | 23:36 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 8 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | -5 |
| Tymoteusz Muter | 77 | 30:10 | 8 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 3 |
| Adam Trawczynski | 1 | 17:58 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 10 |
| Adam Jankowski | 21 | 17:49 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 4 | 25,0% | 7 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 |
| Marcel Dabrowski | 5 | 17:21 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
| Kacper Kaminski | 88 | 17:10 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -8 |
| Jakub Zochowski | 00 | 11:03 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 |
| Razem | — | 239:56 | 69 | 29 | 82 | 35,4% | 22 | 56 | 7 | 26 | 26,9% | 4 | 11 | 36,4% | 54 | 21 | 33 | 20 | 4 | 0 | 9 | 14 | 0 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARCHO TERROR | TARGOWEK WARRIORS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/33 · 54,5%, lepszy wynik | 4422/56 · 39,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/38 · 18,4% | 217/26 · 26,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/15 · 53,3%, lepszy wynik | 44/11 · 36,4% |
| Zbiórki w obronie | 28 | 33, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12 | 21, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 20, lepszy wynik |
| Przechwyty | 2 | 4, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 9 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 marca 2024
- 11:15
HAWAJSKI SNIEG
MSJ VISION57:60 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS59:53 - 12:30
RUN'N GUN
INIEMAMOCNI79:83 - 13:45
VABANK
INDEX MOCY72:68 - 13:45
BASKET KOCJANA
SOFTSWISS BASKETBALL56:78 - 15:00
BC LITUANICA
AVENGA62:72 - 15:00
NLB
TEKOpro74:60 - 16:15
BANKSTERS
POST PRIME46:64 - 16:15
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS61:55 - 17:30
PIASECZUSETS
NTL73:67 - 17:30
TARGOWEK
POLSKA KLUB SPORTOWY78:104 - 18:45
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA75:83 - 18:45
GET WOW TEAM
ORLY TEMIDY61:58 - 20:00
HUTNICZE WILKI
MDM SERWIS93:65






