TymoteuszMatusiak
- 2024–2026
- 41 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 337pktw karierze
- 8,2pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1272 min | 31:02 |
| Punkty | 337 | 8,2 |
| Zbiórki | 306 | 7,5 |
| — w ataku | 94 | 2,3 |
| — w obronie | 212 | 5,2 |
| Asysty | 58 | 1,4 |
| Przechwyty | 22 | 0,5 |
| Bloki | 15 | 0,4 |
| Straty | 63 | 1,5 |
| Przewinienia | 71 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 89 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 484 | 11,8 |
- 52,2%FG143 z 274 z gry
- 0,0%3P0 z 27 za trzy
- 45,9%FT51 z 111 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 143 | 274 | 52,2% |
| Rzuty za dwa | 143 | 247 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 27 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 51 | 111 | 45,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 36:38 | 27 | 9,0 | 6,7 | 0,3 | 1,0 | 0,7 | 40,7% | 0,0% | 45,5% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 11 | 34:05 | 130 | 11,8 | 7,5 | 2,0 | 0,7 | 0,5 | 57,8% | 0,0% | 38,7% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 6 | 31:02 | 47 | 7,8 | 5,5 | 1,8 | 0,3 | 0,5 | 62,5% | 0,0% | 46,7% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 29:20 | 43 | 5,4 | 7,9 | 0,9 | 0,3 | 0,3 | 47,2% | — | 52,9% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 28:12 | 90 | 6,9 | 8,3 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 46,8% | 0,0% | 48,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






