TymoteuszMatusiak
92TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 41 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 47pktw 6 meczach
- 7,8pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 186 min | 31:02 |
| Punkty | 47 | 7,8 |
| Zbiórki | 33 | 5,5 |
| — w ataku | 9 | 1,5 |
| — w obronie | 24 | 4,0 |
| Asysty | 11 | 1,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 5 | 0,8 |
| Przewinienia | 12 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 71 | 11,8 |
- 62,5%FG20 z 32 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 46,7%FT7 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 32 | 62,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 31 | 64,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 15 | 46,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P50 : 72 | 30:55 | 4 | 4 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z64 : 53 | 22:40 | 5 | 5 | 3 | |
| 8 lis 2025 | P62 : 69 | 37:40 | 2 | 7 | 2 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 77 | 40:25 | 14 | 9 | 2 | |
| 11 paź 2025 | Z94 : 61 | 25:49 | 12 | 4 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z75 : 56 | 28:43 | 10 | 4 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 41 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 36:38 | 27 | 9,0 | 6,7 | 0,3 | 1,0 | 0,7 | 40,7% | 0,0% | 45,5% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 11 | 34:05 | 130 | 11,8 | 7,5 | 2,0 | 0,7 | 0,5 | 57,8% | 0,0% | 38,7% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 6 | 31:02 | 47 | 7,8 | 5,5 | 1,8 | 0,3 | 0,5 | 62,5% | 0,0% | 46,7% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 29:20 | 43 | 5,4 | 7,9 | 0,9 | 0,3 | 0,3 | 47,2% | — | 52,9% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 28:12 | 90 | 6,9 | 8,3 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 46,8% | 0,0% | 48,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






