UlasTezgor
6CROSS JEANS LIT3. Liga · 1WBA
- 2022–2024
- 22 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 262pktw 11 meczach
- 23,8pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 466 min | 42:23 |
| Punkty | 262 | 23,8 |
| Zbiórki | 69 | 6,3 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 58 | 5,3 |
| Asysty | 39 | 3,5 |
| Przechwyty | 15 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 22 | 2,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 69 | 6,3 |
| Ocena (EFF) | 236 | 21,5 |
- 45,6%FG88 z 193 z gry
- 37,8%3P31 z 82 za trzy
- 69,6%FT55 z 79 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 88 | 193 | 45,6% |
| Rzuty za dwa | 57 | 111 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 31 | 82 | 37,8% |
| Rzuty wolne | 55 | 79 | 69,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | Z64 : 62 | 48:00 | 32 | 2 | 5 | |
| 15 sty 2023 | Z61 : 52 | 47:45 | 20 | 8 | 3 | |
| 14 sty 2023 | Z55 : 37 | 48:00 | 7 | 4 | 3 | |
| 17 gru 2022 | Z66 : 49 | 48:00 | 24 | 3 | 3 | |
| 11 gru 2022 | Z59 : 41 | 48:00 | 25 | 8 | 3 | |
| 4 gru 2022 | P66 : 68 | 36:00 | 21 | 8 | 1 | |
| 19 lis 2022 | Z124 : 69 | 30:13 | 33 | 17 | 6 | |
| 12 lis 2022 | P52 : 64 | 38:27 | 9 | 3 | 3 | |
| 6 lis 2022 | Z96 : 29 | 30:06 | 32 | 6 | 5 | |
| 23 paź 2022 | Z56 : 47 | 48:00 | 26 | 3 | 5 | |
| 2 paź 2022 | Z70 : 62 | 43:43 | 33 | 7 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 22 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 33:08 | 89 | 22,3 | 4,5 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 49,2% | 50,0% | 68,4% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 33:18 | 40 | 20,0 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 41,9% | 36,4% | 71,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 42:30 | 76 | 25,3 | 7,0 | 2,7 | 0,3 | 0,3 | 46,9% | 48,1% | 77,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 46:59 | 25 | 12,5 | 5,5 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,9% | 45,5% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 42:23 | 262 | 23,8 | 6,3 | 3,5 | 1,4 | 0,2 | 45,6% | 37,8% | 69,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






