UlasTezgor
9CROSS JEANS LIT3. Liga · 3WBA
- 2022–2024
- 22 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 76pktw 3 meczach
- 25,3pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 127 min | 42:30 |
| Punkty | 76 | 25,3 |
| Zbiórki | 21 | 7,0 |
| — w ataku | 4 | 1,3 |
| — w obronie | 17 | 5,7 |
| Asysty | 8 | 2,7 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 1 | 0,3 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 5,7 |
| Ocena (EFF) | 75 | 25,0 |
- 46,9%FG23 z 49 z gry
- 48,1%3P13 z 27 za trzy
- 77,3%FT17 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 49 | 46,9% |
| Rzuty za dwa | 10 | 22 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 13 | 27 | 48,1% |
| Rzuty wolne | 17 | 22 | 77,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 paź 2023 | P66 : 73 | 45:46 | 29 | 8 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 33 | 33:43 | 18 | 5 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z63 : 62 | 48:00 | 29 | 8 | 3 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 22 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 33:08 | 89 | 22,3 | 4,5 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 49,2% | 50,0% | 68,4% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 33:18 | 40 | 20,0 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 41,9% | 36,4% | 71,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 42:30 | 76 | 25,3 | 7,0 | 2,7 | 0,3 | 0,3 | 46,9% | 48,1% | 77,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 46:59 | 25 | 12,5 | 5,5 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,9% | 45,5% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 42:23 | 262 | 23,8 | 6,3 | 3,5 | 1,4 | 0,2 | 45,6% | 37,8% | 69,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






