Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 354 min | 29:28 |
| Punkty | 61 | 5,1 |
| Zbiórki | 48 | 4,0 |
| — w ataku | 13 | 1,1 |
| — w obronie | 35 | 2,9 |
| Asysty | 30 | 2,5 |
| Przechwyty | 18 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 1,7 |
| Przewinienia | 25 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 65 | 5,4 |
- 25,0%FG22 z 88 z gry
- 14,7%3P5 z 34 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 88 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 17 | 54 | 31,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 34 | 14,7% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2024 | Z51 : 48 | 29:18 | 2 | 3 | 3 | |
| 9 cze 2024 | Z65 : 51 | 25:28 | 2 | 1 | 2 | |
| 8 cze 2024 | Z70 : 47 | 21:07 | 4 | 3 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 54 | 21:46 | 0 | 4 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z68 : 60 | 30:49 | 6 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2024 | Z77 : 42 | 31:52 | 2 | 9 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z86 : 59 | 31:56 | 10 | 3 | 8 | |
| 16 mar 2024 | Z82 : 57 | 32:07 | 10 | 2 | 1 | |
| 9 mar 2024 | Z66 : 56 | 28:16 | 3 | 6 | 4 | |
| 2 mar 2024 | Z61 : 59 | 33:28 | 8 | 3 | 1 | |
| 24 lut 2024 | Z52 : 49 | 26:07 | 2 | 1 | 1 | |
| 17 lut 2024 | P58 : 63 | 41:22 | 12 | 9 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 39 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 36:12 | 39 | 19,5 | 6,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 51,6% | 30,0% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 31:00 | 54 | 10,8 | 3,8 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 53,3% | 30,8% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 12 | 29:28 | 61 | 5,1 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,7% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 9 | 31:03 | 62 | 6,9 | 3,1 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 30,3% | 25,0% | 40,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 6 | 30:21 | 41 | 6,8 | 8,8 | 2,2 | 1,3 | 0,3 | 39,1% | 22,2% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 4 | 29:41 | 38 | 9,5 | 3,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






