Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 318 min | 31:48 |
| Punkty | 44 | 4,4 |
| Zbiórki | 77 | 7,7 |
| — w ataku | 25 | 2,5 |
| — w obronie | 52 | 5,2 |
| Asysty | 11 | 1,1 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,6 |
| Przewinienia | 2 | 0,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 102 | 10,2 |
- 41,7%FG20 z 48 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 48 | 41,7% |
| Rzuty za dwa | 19 | 44 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P45 : 70 | 33:07 | 8 | 6 | 1 | |
| 14 gru 2024 | Z87 : 85 | 41:30 | 11 | 9 | 0 | |
| 7 gru 2024 | P73 : 83 | 42:07 | 4 | 13 | 4 | |
| 30 lis 2024 | Z67 : 54 | 25:28 | 4 | 2 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P44 : 57 | 28:56 | 2 | 6 | 1 | |
| 26 paź 2024 | Z65 : 57 | 25:23 | 0 | 7 | 1 | |
| 19 paź 2024 | Z92 : 57 | 38:06 | 6 | 8 | 1 | |
| 12 paź 2024 | Z86 : 69 | 30:07 | 4 | 11 | 1 | |
| 5 paź 2024 | Z65 : 61 | 27:55 | 3 | 5 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 48 | 25:21 | 2 | 10 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 52 mecze · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 22:30 | 28 | 3,5 | 3,8 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 37,1% | 0,0% | 40,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 26:07 | 51 | 4,6 | 4,6 | 1,1 | 0,6 | 0,2 | 41,8% | 0,0% | 83,3% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 33:32 | 2 | 2,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 31:48 | 44 | 4,4 | 7,7 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 14 | 27:52 | 79 | 5,6 | 7,4 | 1,1 | 0,9 | 0,4 | 51,5% | 0,0% | 69,2% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 1 | 27:19 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 48:00 | 11 | 5,5 | 10,5 | 3,5 | 0,0 | 1,0 | 27,8% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 44:39 | 46 | 9,2 | 9,6 | 1,0 | 1,0 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 46,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






