VitaliyOnoshko
13BC LITUANICA1. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 150pktw 12 meczach
- 12,5pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 448 min | 37:21 |
| Punkty | 150 | 12,5 |
| Zbiórki | 79 | 6,6 |
| — w ataku | 22 | 1,8 |
| — w obronie | 57 | 4,8 |
| Asysty | 33 | 2,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 17 | 1,4 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 152 | 12,7 |
- 39,7%FG60 z 151 z gry
- 37,5%3P18 z 48 za trzy
- 50,0%FT12 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 151 | 39,7% |
| Rzuty za dwa | 42 | 103 | 40,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 12 | 24 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P55 : 57 | 45:13 | 19 | 6 | 2 | |
| 14 gru 2025 | Z64 : 61 | 41:10 | 13 | 5 | 4 | |
| 7 gru 2025 | P54 : 81 | 48:00 | 13 | 13 | 4 | |
| 29 lis 2025 | Z69 : 50 | 33:06 | 16 | 6 | 1 | |
| 22 lis 2025 | P59 : 69 | 44:58 | 11 | 10 | 6 | |
| 16 lis 2025 | P42 : 56 | 33:16 | 14 | 4 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z89 : 63 | 45:34 | 18 | 11 | 4 | |
| 25 paź 2025 | P47 : 64 | 22:49 | 0 | 3 | 0 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 67 | 31:01 | 15 | 7 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 68 | 38:58 | 13 | 3 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z57 : 47 | 27:26 | 10 | 5 | 4 | |
| 20 wrz 2025 | P49 : 65 | 36:45 | 8 | 6 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 13 | 34:43 | 161 | 12,4 | 4,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 50,0% | 42,6% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:21 | 150 | 12,5 | 6,6 | 2,8 | 0,6 | 0,3 | 39,7% | 37,5% | 50,0% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 34:52 | 13 | 13,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 42:52 | 125 | 15,6 | 6,9 | 2,5 | 0,4 | 0,1 | 44,1% | 41,4% | 81,8% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:02 | 157 | 17,4 | 6,8 | 2,3 | 1,0 | 0,1 | 47,9% | 44,2% | 44,4% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 33:31 | 166 | 13,8 | 5,7 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 47,9% | 24,4% | 72,7% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 46:34 | 24 | 24,0 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 55,6% | 57,1% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 12 | 34:10 | 122 | 10,2 | 4,8 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 43,1% | 22,2% | 53,3% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 40:21 | 180 | 18,0 | 10,2 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 42,6% | 30,2% | 68,8% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 41:29 | 217 | 21,7 | 7,1 | 1,6 | 0,5 | 0,3 | 48,4% | 36,5% | 64,7% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 31:33 | 132 | 13,2 | 6,7 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 51,3% | 34,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 10 | 38:47 | 145 | 14,5 | 6,5 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 41,4% | 23,4% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






