Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 213 min | 35:34 |
| Punkty | 55 | 9,2 |
| Zbiórki | 30 | 5,0 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 28 | 4,7 |
| Asysty | 13 | 2,2 |
| Przechwyty | 8 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 3,0 |
| Przewinienia | 13 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 47 | 7,8 |
- 34,5%FG20 z 58 z gry
- 31,6%3P6 z 19 za trzy
- 75,0%FT9 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 58 | 34,5% |
| Rzuty za dwa | 14 | 39 | 35,9% |
| Rzuty za trzy | 6 | 19 | 31,6% |
| Rzuty wolne | 9 | 12 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 maj 2022 | P47 : 63 | 17:31 | 5 | 3 | 0 | |
| 15 maj 2022 | Z66 : 47 | 48:00 | 6 | 5 | 3 | |
| 24 kwi 2022 | P59 : 60 | 48:00 | 21 | 5 | 2 | |
| 27 mar 2022 | P48 : 67 | 27:16 | 2 | 5 | 3 | |
| 12 mar 2022 | Z60 : 51 | 24:38 | 4 | 3 | 1 | |
| 6 mar 2022 | Z100 : 47 | 48:00 | 17 | 9 | 4 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 58 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 22:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 100,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 26:08 | 19 | 3,8 | 4,8 | 2,8 | 0,4 | 0,2 | 28,1% | 9,1% | — |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 20:55 | 8 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 50,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 38:33 | 80 | 13,3 | 5,8 | 4,8 | 1,3 | 0,5 | 38,9% | 39,3% | 65,0% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 25:04 | 55 | 6,1 | 3,6 | 4,4 | 1,3 | 0,0 | 36,4% | 11,8% | 62,5% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 33:02 | 81 | 10,1 | 3,9 | 3,8 | 2,0 | 0,0 | 38,2% | 36,6% | 72,7% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 29:40 | 57 | 9,5 | 5,8 | 5,5 | 1,7 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 6 | 35:34 | 55 | 9,2 | 5,0 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 34,5% | 31,6% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 2 | 27:40 | 20 | 10,0 | 3,5 | 4,0 | 1,5 | 0,0 | 47,1% | 50,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 2 | 31:47 | 15 | 7,5 | 6,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 31,6% | 42,9% | 0,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 4 | 38:59 | 33 | 8,3 | 3,8 | 3,8 | 2,3 | 0,0 | 20,4% | 10,0% | 61,1% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 8 | 33:23 | 60 | 7,5 | 5,1 | 3,5 | 2,0 | 0,1 | 31,7% | 20,0% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






