WiktorGruber
- 2025–2026
- 18 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 47pktw karierze
- 2,6pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 479 min | 26:36 |
| Punkty | 47 | 2,6 |
| Zbiórki | 67 | 3,7 |
| — w ataku | 24 | 1,3 |
| — w obronie | 43 | 2,4 |
| Asysty | 32 | 1,8 |
| Przechwyty | 8 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 23 | 1,3 |
| Przewinienia | 43 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 71 | 3,9 |
- 24,6%FG17 z 69 z gry
- 20,0%3P4 z 20 za trzy
- 50,0%FT9 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 69 | 24,6% |
| Rzuty za dwa | 13 | 49 | 26,5% |
| Rzuty za trzy | 4 | 20 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 18 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 26:42 | 16 | 3,2 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 0,2 | 17,9% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 8 | 27:10 | 14 | 1,8 | 3,1 | 2,3 | 0,5 | 0,0 | 21,7% | 12,5% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 25:37 | 17 | 3,4 | 4,2 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 38,9% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






