WiktorGruber
1INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 8WBA
- 2025–2026
- 18 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 14pktw 8 meczach
- 1,8pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 217 min | 27:10 |
| Punkty | 14 | 1,8 |
| Zbiórki | 25 | 3,1 |
| — w ataku | 12 | 1,5 |
| — w obronie | 13 | 1,6 |
| Asysty | 18 | 2,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 28 | 3,5 |
- 21,7%FG5 z 23 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 23 | 21,7% |
| Rzuty za dwa | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P79 : 87 | 40:10 | 4 | 9 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | P81 : 89 | 19:45 | 0 | 2 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | P44 : 61 | 19:13 | 0 | 1 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z80 : 70 | 22:53 | 3 | 2 | 2 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 69 | 26:31 | 2 | 1 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P43 : 52 | 22:18 | 0 | 2 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z69 : 57 | 38:02 | 5 | 4 | 4 | |
| 22 lut 2026 | Z59 : 54 | 28:25 | 0 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 18 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 26:42 | 16 | 3,2 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 0,2 | 17,9% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 8 | 27:10 | 14 | 1,8 | 3,1 | 2,3 | 0,5 | 0,0 | 21,7% | 12,5% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 25:37 | 17 | 3,4 | 4,2 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 38,9% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






