WiktorPerzynski
11Psychobasket Warszawa2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2023
- 47 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 32pktw 9 meczach
- 3,6pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 269 min | 29:50 |
| Punkty | 32 | 3,6 |
| Zbiórki | 28 | 3,1 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 28 | 3,1 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 26 | 2,9 |
- 24,5%FG13 z 53 z gry
- 0,0%3P0 z 9 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 53 | 24,5% |
| Rzuty za dwa | 13 | 44 | 29,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 9 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach Psychobasket Warszawa. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 lut 2021 | P48 : 64 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2021 | P38 : 62 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 gru 2020 | P47 : 72 | 41:19 | 2 | 6 | 2 | |
| 13 gru 2020 | P30 : 104 | 31:52 | 2 | 3 | 2 | |
| 5 gru 2020 | P56 : 82 | 35:58 | 2 | 6 | 6 | |
| 29 lis 2020 | P35 : 88 | 39:22 | 8 | 5 | 1 | |
| 25 paź 2020 | P56 : 101 | 43:43 | 6 | 1 | 4 | |
| 18 paź 2020 | P39 : 70 | 44:42 | 5 | 6 | 0 | |
| 11 paź 2020 | P46 : 86 | 31:36 | 7 | 1 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 47 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 31:02 | 19 | 1,9 | 3,6 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | 36,8% | — | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 31:30 | 62 | 4,8 | 2,8 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 42,9% | 11,1% | 65,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 39:55 | 13 | 2,6 | 2,0 | 1,8 | 1,6 | 0,0 | 41,7% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 38:37 | 21 | 4,2 | 4,0 | 1,4 | 1,4 | 0,0 | 45,0% | 0,0% | 30,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 5 | 46:58 | 29 | 5,8 | 6,4 | 4,0 | 2,0 | 0,2 | 31,4% | 50,0% | 28,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 9 | 29:50 | 32 | 3,6 | 3,1 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 24,5% | 0,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






