WillRumley
4TEAM EUROPE2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 54 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 22pktw 10 meczach
- 2,2pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 290 min | 29:03 |
| Punkty | 22 | 2,2 |
| Zbiórki | 32 | 3,2 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 22 | 2,2 |
| Asysty | 21 | 2,1 |
| Przechwyty | 19 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 49 | 4,9 |
- 31,4%FG11 z 35 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 0,0%FT0 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 35 | 31,4% |
| Rzuty za dwa | 11 | 34 | 32,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 4 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 60 | 29:15 | 0 | 5 | 0 | |
| 7 cze 2025 | Z71 : 65 | 28:17 | 4 | 1 | 3 | |
| 1 cze 2025 | Z64 : 53 | 30:37 | 0 | 3 | 2 | |
| 17 maj 2025 | Z59 : 54 | 25:52 | 0 | 1 | 1 | |
| 11 maj 2025 | Z63 : 50 | 19:18 | 2 | 1 | 3 | |
| 26 kwi 2025 | Z79 : 68 | 40:58 | 2 | 7 | 3 | |
| 12 kwi 2025 | P51 : 81 | 33:25 | 4 | 0 | 2 | |
| 22 mar 2025 | Z80 : 62 | 24:52 | 6 | 4 | 3 | |
| 15 mar 2025 | Z54 : 52 | 30:26 | 0 | 8 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z81 : 62 | 27:25 | 4 | 2 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 54 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 29:47 | 29 | 7,3 | 5,3 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 45,2% | 25,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 28:48 | 11 | 1,2 | 2,8 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 19,2% | 0,0% | 33,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 32:13 | 16 | 2,0 | 4,3 | 3,6 | 1,8 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 39:51 | 2 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:03 | 22 | 2,2 | 3,2 | 2,1 | 1,9 | 0,0 | 31,4% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 12 | 36:03 | 40 | 3,3 | 3,3 | 5,1 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 0,0% | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 36:12 | 32 | 3,2 | 4,7 | 5,7 | 1,3 | 0,0 | 31,9% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






