WojciechDyminski
25TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 23 mecze w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 133pktw 8 meczach
- 16,6pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 285 min | 35:39 |
| Punkty | 133 | 16,6 |
| Zbiórki | 54 | 6,8 |
| — w ataku | 20 | 2,5 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 134 | 16,8 |
- 52,0%FG53 z 102 z gry
- 17,4%3P4 z 23 za trzy
- 65,7%FT23 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 102 | 52,0% |
| Rzuty za dwa | 49 | 79 | 62,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 23 | 17,4% |
| Rzuty wolne | 23 | 35 | 65,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P50 : 72 | 40:57 | 21 | 9 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z64 : 53 | 32:38 | 17 | 4 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z89 : 50 | 26:37 | 17 | 10 | 2 | |
| 8 lis 2025 | P62 : 69 | 24:52 | 6 | 3 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 77 | 45:19 | 28 | 4 | 2 | |
| 11 paź 2025 | Z94 : 61 | 32:22 | 19 | 12 | 4 | |
| 5 paź 2025 | Z52 : 41 | 47:34 | 10 | 6 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | Z75 : 56 | 34:53 | 15 | 6 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 23 mecze · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 4 | 40:27 | 98 | 24,5 | 7,3 | 2,5 | 1,8 | 1,3 | 53,6% | 15,4% | 64,7% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 10 | 35:34 | 245 | 24,5 | 8,3 | 2,1 | 2,1 | 0,5 | 62,0% | 40,0% | 66,1% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 8 | 35:39 | 133 | 16,6 | 6,8 | 1,6 | 1,4 | 0,3 | 52,0% | 17,4% | 65,7% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 1 | 44:46 | 27 | 27,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






