WojciechJurkiewicz
- 2022–2026
- 24 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 192pktw karierze
- 8,0pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 563 min | 23:27 |
| Punkty | 192 | 8,0 |
| Zbiórki | 88 | 3,7 |
| — w ataku | 14 | 0,6 |
| — w obronie | 74 | 3,1 |
| Asysty | 48 | 2,0 |
| Przechwyty | 14 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 28 | 1,2 |
| Przewinienia | 32 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 224 | 9,3 |
- 42,9%FG67 z 156 z gry
- 34,3%3P35 z 102 za trzy
- 88,5%FT23 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 67 | 156 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 32 | 54 | 59,3% |
| Rzuty za trzy | 35 | 102 | 34,3% |
| Rzuty wolne | 23 | 26 | 88,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA3. Liga | GDS WILKI RADZYMIN | 6 | 17:19 | 34 | 5,7 | 3,0 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 31,3% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 19:49 | 9 | 4,5 | 3,5 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 25,0% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 43:40 | 35 | 35,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 71,4% | 63,6% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 23:36 | 39 | 7,8 | 3,4 | 0,8 | 1,0 | 0,2 | 46,4% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 28:36 | 75 | 8,3 | 4,9 | 2,3 | 0,7 | 0,1 | 39,2% | 28,9% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






