WojciechJurkiewicz
10HUTNIK WARSZAWA1. Liga · UNBA 50
- 2022–2026
- 24 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 75pktw 9 meczach
- 8,3pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 257 min | 28:36 |
| Punkty | 75 | 8,3 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 41 | 4,6 |
| Asysty | 21 | 2,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,1 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 91 | 10,1 |
- 39,2%FG29 z 74 z gry
- 28,9%3P13 z 45 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 74 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 16 | 29 | 55,2% |
| Rzuty za trzy | 13 | 45 | 28,9% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 15:10 | 3 | 1 | 0 | |
| 14 cze 2022 | Z85 : 83 | 24:10 | 8 | 4 | 3 | |
| 12 cze 2022 | Z76 : 74 | 23:15 | 11 | 4 | 2 | |
| 26 maj 2022 | Z80 : 64 | 38:15 | 10 | 9 | 3 | |
| 22 maj 2022 | Z80 : 60 | 29:03 | 7 | 4 | 3 | |
| 8 maj 2022 | Z95 : 79 | 20:07 | 6 | 3 | 4 | |
| 3 kwi 2022 | Z84 : 57 | 29:16 | 15 | 6 | 3 | |
| 20 mar 2022 | P58 : 63 | 41:45 | 2 | 7 | 2 | |
| 13 mar 2022 | Z78 : 59 | 36:22 | 13 | 6 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 24 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA3. Liga | GDS WILKI RADZYMIN | 6 | 17:19 | 34 | 5,7 | 3,0 | 2,2 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 31,3% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 19:49 | 9 | 4,5 | 3,5 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 25,0% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 43:40 | 35 | 35,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 71,4% | 63,6% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 23:36 | 39 | 7,8 | 3,4 | 0,8 | 1,0 | 0,2 | 46,4% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 28:36 | 75 | 8,3 | 4,9 | 2,3 | 0,7 | 0,1 | 39,2% | 28,9% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






