WojciechSkibniewski
9SPORTOWA WARSZAWA1. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 19 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 26pktw 9 meczach
- 2,9pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 141 min | 15:42 |
| Punkty | 26 | 2,9 |
| Zbiórki | 23 | 2,6 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 19 | 2,1 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,4 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 44 | 4,9 |
- 40,9%FG9 z 22 z gry
- 43,8%3P7 z 16 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 22 | 40,9% |
| Rzuty za dwa | 2 | 6 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 16 | 43,8% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach SPORTOWA WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z59 : 56 | 15:04 | 5 | 1 | 3 | |
| 12 sty 2025 | P66 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 gru 2024 | P52 : 59 | 12:58 | 0 | 4 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z60 : 38 | 13:01 | 1 | 3 | 0 | |
| 24 lis 2024 | P60 : 65 | 12:00 | 0 | 1 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P56 : 71 | 30:52 | 6 | 4 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z57 : 42 | 14:34 | 6 | 1 | 4 | |
| 13 paź 2024 | Z86 : 57 | 17:49 | 6 | 5 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 66 | 25:01 | 2 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 19 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 31:22 | 0 | 0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 9 | 15:42 | 26 | 2,9 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 40,9% | 43,8% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 8 | 26:24 | 24 | 3,0 | 4,9 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 30,8% | 27,3% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 39:25 | 5 | 5,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 12,5% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






