WojciechSulek
19CM PETRA MEDICA3. Liga · UNBA 50
- 2020–2024
- 77 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 80pktw 9 meczach
- 8,9pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 273 min | 30:23 |
| Punkty | 80 | 8,9 |
| Zbiórki | 48 | 5,3 |
| — w ataku | 14 | 1,6 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 15 | 1,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 30 | 3,3 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 106 | 11,8 |
- 69,1%FG38 z 55 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 30,8%FT4 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 55 | 69,1% |
| Rzuty za dwa | 38 | 52 | 73,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 13 | 30,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P53 : 66 | 33:31 | 6 | 1 | 3 | |
| 22 maj 2022 | Z63 : 47 | 36:53 | 16 | 12 | 1 | |
| 15 maj 2022 | P54 : 59 | 44:38 | 14 | 4 | 3 | |
| 23 kwi 2022 | Z86 : 53 | 36:19 | 12 | 11 | 4 | |
| 10 kwi 2022 | Z62 : 56 | 25:04 | 8 | 3 | 2 | |
| 2 kwi 2022 | Z76 : 56 | 27:13 | 10 | 8 | 2 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 52 | 39:34 | 6 | 5 | 2 | |
| 12 mar 2022 | Z61 : 47 | 30:16 | 8 | 4 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P78 : 86 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 77 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | VABANK | 2 | 36:23 | 33 | 16,5 | 5,5 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 66,7% | — | 45,5% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 9 | 26:58 | 30 | 3,3 | 3,7 | 4,0 | 1,2 | 0,9 | 58,3% | 0,0% | 33,3% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 26:07 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 36:24 | 40 | 4,0 | 5,7 | 4,2 | 1,7 | 0,0 | 36,2% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 28:30 | 0 | 0,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 29:41 | 47 | 3,9 | 3,8 | 3,8 | 1,8 | 0,2 | 44,4% | 50,0% | 40,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 32:44 | 50 | 6,3 | 5,4 | 3,0 | 1,3 | 0,4 | 60,5% | — | 44,4% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 9 | 30:23 | 80 | 8,9 | 5,3 | 2,0 | 1,7 | 0,1 | 69,1% | 0,0% | 30,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 2 | 19:17 | 8 | 4,0 | 6,0 | 4,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 1 | 41:43 | 8 | 8,0 | 10,0 | 8,0 | 7,0 | 0,0 | 80,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 20:02 | 13 | 2,6 | 3,0 | 3,4 | 1,0 | 0,0 | 71,4% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 32:41 | 36 | 7,2 | 5,6 | 1,0 | 1,8 | 0,2 | 70,8% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 4 | 33:14 | 15 | 3,8 | 9,0 | 3,0 | 1,8 | 0,5 | 46,7% | — | 12,5% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 8 | 27:35 | 39 | 4,9 | 8,6 | 3,3 | 2,4 | 0,4 | 47,5% | 0,0% | 14,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






