WojtekDyminski
- 2024–2025
- 11 meczów
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 288pktw karierze
- 26,2pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 441 min | 40:05 |
| Punkty | 288 | 26,2 |
| Zbiórki | 106 | 9,6 |
| — w ataku | 41 | 3,7 |
| — w obronie | 65 | 5,9 |
| Asysty | 34 | 3,1 |
| Przechwyty | 21 | 1,9 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 17 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 51 | 4,6 |
| Ocena (EFF) | 324 | 29,5 |
- 55,9%FG105 z 188 z gry
- 31,1%3P19 z 61 za trzy
- 65,6%FT59 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 105 | 188 | 55,9% |
| Rzuty za dwa | 86 | 127 | 67,7% |
| Rzuty za trzy | 19 | 61 | 31,1% |
| Rzuty wolne | 59 | 90 | 65,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 6 | 42:01 | 160 | 26,7 | 11,8 | 4,2 | 2,3 | 0,7 | 53,5% | 20,6% | 62,0% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 44:25 | 28 | 28,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 57,9% | 25,0% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 4 | 36:07 | 100 | 25,0 | 6,8 | 2,0 | 1,3 | 0,5 | 60,0% | 52,6% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






