Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 430 min | 33:06 |
| Punkty | 194 | 14,9 |
| Zbiórki | 64 | 4,9 |
| — w ataku | 17 | 1,3 |
| — w obronie | 47 | 3,6 |
| Asysty | 17 | 1,3 |
| Przechwyty | 18 | 1,4 |
| Bloki | 8 | 0,6 |
| Straty | 22 | 1,7 |
| Przewinienia | 22 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 160 | 12,3 |
- 41,1%FG76 z 185 z gry
- 32,9%3P27 z 82 za trzy
- 60,0%FT15 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 76 | 185 | 41,1% |
| Rzuty za dwa | 49 | 103 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 27 | 82 | 32,9% |
| Rzuty wolne | 15 | 25 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 25:56 | 5 | 6 | 1 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 36:10 | 4 | 2 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 25:49 | 20 | 2 | 3 | |
| 22 gru 2024 | Z78 : 48 | 29:30 | 15 | 3 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 34:10 | 12 | 4 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z67 : 50 | 42:31 | 25 | 9 | 0 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 30:53 | 29 | 7 | 0 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 22:25 | 10 | 2 | 0 | |
| 26 paź 2024 | P58 : 59 | 41:58 | 14 | 8 | 3 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 23:52 | 9 | 6 | 3 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 36:42 | 21 | 3 | 1 | |
| 5 paź 2024 | Z63 : 49 | 38:13 | 19 | 5 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z61 : 38 | 42:06 | 11 | 7 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 65 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 37:53 | 39 | 9,8 | 7,0 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 25,0% | 21,9% | 54,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 19:46 | 18 | 3,6 | 2,4 | 0,8 | 1,0 | 0,2 | 42,1% | 33,3% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 9 | 39:03 | 127 | 14,1 | 6,0 | 2,2 | 2,2 | 0,6 | 34,3% | 26,7% | 69,2% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 40:43 | 180 | 15,0 | 4,9 | 1,6 | 2,0 | 0,3 | 42,0% | 37,7% | 55,6% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 37:04 | 168 | 16,8 | 6,5 | 1,9 | 1,9 | 0,4 | 40,0% | 31,8% | 69,7% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 33:06 | 194 | 14,9 | 4,9 | 1,3 | 1,4 | 0,6 | 41,1% | 32,9% | 60,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 41:34 | 22 | 22,0 | 10,0 | 2,0 | 5,0 | 1,0 | 44,0% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 32:54 | 226 | 20,5 | 6,0 | 2,0 | 2,2 | 0,5 | 50,8% | 40,3% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






