Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 42,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 41,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 52,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 5punktów w końcówkachw 6 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 41,7%z gry w końcówkach5 z 12 rzutów z gry
- 0,0%wolne w końcówkach0 z 1 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 15 / 36 | 41,7% | 49,4% |
| Półdystans | 13 / 31 | 41,9% | 44,8% |
| Za trzy | 20 / 75 | 26,7% | 28,4% |
| Razem z gry | 48 / 142 | 33,8% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz INDEX MOCY, 19 kwi 2026
- 13najwięcej zbiórekz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 12 kwi 2026
- 5najwięcej asystz WARSAW RAPTORS, 9 maj 2026
- 21najlepszy mecz (EFF)19 pkt, 5 zb, 2 as — z PUMY BETONU, 28 mar 2026
- 88 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 9 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 65 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2295 min | 35:18 |
| Punkty | 974 | 15,0 |
| Zbiórki | 358 | 5,5 |
| — w ataku | 85 | 1,3 |
| — w obronie | 273 | 4,2 |
| Asysty | 115 | 1,8 |
| Przechwyty | 121 | 1,9 |
| Bloki | 31 | 0,5 |
| Straty | 109 | 1,7 |
| Przewinienia | 111 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 114 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 893 | 13,7 |
- 41,2%FG384 z 933 z gry
- 31,9%3P125 z 392 za trzy
- 62,8%FT81 z 129 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 384 | 933 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 259 | 541 | 47,9% |
| Rzuty za trzy | 125 | 392 | 31,9% |
| Rzuty wolne | 81 | 129 | 62,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz GKS TACHIMETR, 25 lis 2023
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z MJSWISH BALLERS, 18 paź 2025
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 19 kwi 2026
- Double-double4 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 26 wrz 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 974
- 50 meczówrozegranych meczów: 64
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GKS TACHIMETR25 lis 202339pkt3zb1as35eff
BASKET KOCJANA30 wrz 202324pkt7zb4as29eff
TRZY PLUS JEDEN6 gru 202527pkt5zb1as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






