ZbigniewKaczniow
- 2021–2023
- 38 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 315pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1001 min | 26:20 |
| Punkty | 315 | 8,3 |
| Zbiórki | 157 | 4,1 |
| — w ataku | 38 | 1,0 |
| — w obronie | 119 | 3,1 |
| Asysty | 68 | 1,8 |
| Przechwyty | 38 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 55 | 1,4 |
| Przewinienia | 92 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 288 | 7,6 |
- 38,6%FG139 z 360 z gry
- 17,2%3P11 z 64 za trzy
- 57,8%FT26 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 139 | 360 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 128 | 296 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 11 | 64 | 17,2% |
| Rzuty wolne | 26 | 45 | 57,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 27:50 | 75 | 8,3 | 4,2 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | 35,5% | 21,1% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:26 | 74 | 7,4 | 4,1 | 1,7 | 1,2 | 0,2 | 34,5% | 16,7% | 57,1% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 24:17 | 64 | 8,0 | 4,1 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | 40,8% | 14,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:22 | 74 | 10,6 | 4,6 | 2,1 | 1,3 | 0,4 | 46,5% | 15,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 25:48 | 28 | 7,0 | 3,3 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 36,4% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






