5 lutego 2023, 15:452. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
CROSS JEANS LITgospodarzwynik 52 do 55
NLBgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meric Kansak | 13 | 45:37 | 14 | 5 | 17 | 29,4% | 4 | 13 | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 2 | 7 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 11 | -2 |
| Rasim Rasko | 2 | 41:00 | 12 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 15 | -10 |
| Ulas Tezgor | 11 | 48:00 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | -3 |
| Francois Francois | 7 | 34:53 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6 | -2 |
| Greg Lutrzykowski | 1 | 23:38 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 5 |
| Mert Ay | 0 | 30:34 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -1 |
| Miguel Leite | 99 | 10:31 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Rafal Kowalski | 5 | 5:45 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 |
| Razem | — | 239:58 | 52 | 22 | 58 | 37,9% | 19 | 41 | 3 | 17 | 17,6% | 5 | 7 | 71,4% | 36 | 10 | 26 | 13 | 6 | 1 | 10 | 14 | 0 | 60 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kacper Bledowski | 33 | 43:58 | 16 | 4 | 13 | 30,8% | 1 | 4 | 3 | 9 | 33,3% | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 12 | 0 |
| Krzysztof Krzykowski | 17 | 27:43 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 7 |
| Cezary Harycki | 24 | 34:00 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 11 | 0 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 33:46 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 10 | 9 |
| Jaroslaw Lange | 3 | 29:19 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | 0 |
| Sebastian Rzymowski | 14 | 14:00 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 8 |
| Dominik Zasiewski | 6 | 18:40 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 3 |
| Filip Kozlowski | 37 | 9:58 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -12 |
| Mariusz Jaczerkowski | 12 | 14:13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -6 |
| Tristan Sakura | 9 | 14:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 19 | 60 | 31,7% | 13 | 36 | 6 | 24 | 25,0% | 11 | 15 | 73,3% | 39 | 16 | 23 | 4 | 6 | 1 | 12 | 10 | 0 | 48 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | CROSS JEANS LIT | NLB |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/41 · 46,3%, lepszy wynik | 2613/36 · 36,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/17 · 17,6% | 186/24 · 25,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/7 · 71,4% | 1111/15 · 73,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 13, lepszy wynik | 4 |
| Przechwyty | 6 | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 lutego 2023
- 12:00
OSTAP RUSZTOWANIA
ORLY TEMIDY61:60 - 12:00
DZIKIE KOTY
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW77:84 - 13:15
TEAM EUROPE
FASOLKI47:49 - 13:15
TEKOpro
SKY TATTOO RADOM51:71 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
VABANK62:72 - 14:30
LITERY
HOMIES68:65 - 15:45
HUTNIK WARSZAWA
NTL67:56 - 17:00
AVENGA
SHTOPKE BASKET81:58 - 17:00
SAHEL
BANKSTERS69:89 - 18:15
POLIBUDA
BAT MOCY78:55 - 18:15
THUNDER FALCONS
INIEMAMOCNI86:58 - 19:30
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS59:63






