5 lutego 2023, 19:301. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 59 do 63
PIASECZUSETSgość
Transmisja
1. Liga: MB Motors Piaseczuets vs. Get Wow — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Krawucki | 9 | 44:31 | 16 | 6 | 16 | 37,5% | 5 | 11 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 3 | 100,0% | 9 | 2 | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 21 | -2 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 39:53 | 16 | 6 | 11 | 54,5% | 2 | 5 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 13 | -6 |
| Tymoteusz Matuszak | 40 | 23:13 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 7 | 42,9% | 8 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 10 | -2 |
| Slawek Paciorek | 20 | 25:53 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 42:25 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 9 | -12 |
| Marcin Krysiak | 55 | 16:23 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -7 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 8:09 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Pawel Galazka | 3 | 14:41 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 |
| Marcin Gawrych | 24 | 14:30 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -7 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 29:13 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 |
| Daniel Romanik | 19 | 6:01 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Razem | — | 264:52 | 59 | 22 | 57 | 38,6% | 15 | 37 | 7 | 20 | 35,0% | 8 | 14 | 57,1% | 40 | 6 | 34 | 20 | 6 | 2 | 18 | 15 | 12 | 68 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 45:22 | 17 | 5 | 19 | 26,3% | 3 | 8 | 2 | 11 | 18,2% | 5 | 5 | 100,0% | 11 | 0 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 18 | 6 |
| Piotr Dabrowski | 7 | 42:27 | 16 | 6 | 17 | 35,3% | 3 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 36:27 | 10 | 3 | 12 | 25,0% | 1 | 3 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 6 | 33,3% | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 13 |
| Maciej Boryczko | 13 | 50:40 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 | 19 | 5 |
| Karol Denysenko | 0 | 19:45 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 |
| Andrzej Baginski | 6 | 45:46 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 12 | 3 |
| Marcin Tuz | 9 | 24:33 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -4 |
| Razem | — | 265:00 | 63 | 22 | 64 | 34,4% | 15 | 31 | 7 | 33 | 21,2% | 12 | 17 | 70,6% | 38 | 9 | 29 | 15 | 10 | 5 | 12 | 14 | 14 | 72 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/37 · 40,5% | 3015/31 · 48,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/20 · 35,0%, lepszy wynik | 217/33 · 21,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/14 · 57,1% | 1212/17 · 70,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 29 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 6 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 lutego 2023
- 12:00
OSTAP RUSZTOWANIA
ORLY TEMIDY61:60 - 12:00
DZIKIE KOTY
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW77:84 - 13:15
TEAM EUROPE
FASOLKI47:49 - 13:15
TEKOpro
SKY TATTOO RADOM51:71 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
VABANK62:72 - 14:30
LITERY
HOMIES68:65 - 15:45
HUTNIK WARSZAWA
NTL67:56 - 15:45
CROSS JEANS LIT
NLB52:55 - 17:00
AVENGA
SHTOPKE BASKET81:58 - 17:00
SAHEL
BANKSTERS69:89 - 18:15
POLIBUDA
BAT MOCY78:55 - 18:15
THUNDER FALCONS
INIEMAMOCNI86:58






