23 kwietnia 2023, 12:002. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
BANKSTERSgospodarzwynik 80 do 74
RUN'N GUNgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitalik Aksenchik | 0 | 37:25 | 21 | 10 | 14 | 71,4% | 9 | 11 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 20 | 4 |
| Piotr Janus | 2 | 46:10 | 16 | 5 | 15 | 33,3% | 5 | 8 | 0 | 7 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 | 18 | 10 |
| Radoslaw Szeller | 9 | 44:25 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 1 | 3 | 14 | 4 |
| Jakub Marut | 3 | 25:10 | 12 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 3 | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | 5 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 28:22 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 3 | 5 | 60,0% | 4 | 0 | 4 | 6 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 | 16 | 1 |
| Maciek Szkup | 41 | 33:34 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | 27 |
| Konrad Siwek | 11 | 24:52 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | -21 |
| Razem | — | 239:58 | 80 | 29 | 61 | 47,5% | 25 | 42 | 4 | 19 | 21,1% | 18 | 23 | 78,3% | 27 | 5 | 22 | 24 | 17 | 1 | 18 | 10 | 18 | 94 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Sobiech | 21 | 42:46 | 20 | 5 | 14 | 35,7% | 1 | 5 | 4 | 9 | 44,4% | 6 | 6 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 8 | 2 | 4 | 17 | -3 |
| Patryk Rudawski | 11 | 38:46 | 17 | 8 | 12 | 66,7% | 7 | 8 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 15 | -10 |
| Maciej Bonecki | 81 | 26:25 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | 5 | 1 | 3 | 11 | -1 |
| Piotr Czaplicki | 6 | 29:33 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 16 | -7 |
| Bartek Ciszewski | 15 | 33:36 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 17 |
| Piotr Pawlak | 22 | 15:04 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 | -5 |
| Andrzej Bobinski | 9 | 20:01 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 | 5 |
| Igor Janikowski | 5 | 14:15 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | -8 |
| Pawel Latko | 3 | 19:30 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | -18 |
| Razem | — | 239:56 | 74 | 28 | 61 | 45,9% | 20 | 33 | 8 | 28 | 28,6% | 10 | 11 | 90,9% | 33 | 9 | 24 | 22 | 9 | 2 | 25 | 18 | 10 | 81 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BANKSTERS | RUN'N GUN |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/42 · 59,5% | 4020/33 · 60,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/19 · 21,1% | 248/28 · 28,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1818/23 · 78,3% | 1010/11 · 90,9%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 5 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 24, lepszy wynik | 22 |
| Przechwyty | 17, lepszy wynik | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 18, lepszy wynik | 25 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 kwietnia 2023
- 12:00
HORNETS WYSZKOW
SKY TATTOO RADOM33:113 - 13:15
LITERY
BC LITUANICA50:85 - 13:15
SAHEL
TEAM EUROPE68:67 - 14:30
NIE DAJ ZA TRZY
THUNDER FALCONS20:0walkower - 14:30
TEKOpro
AMBITNI AMATORZY64:56 - 15:45
NTL
OSTAP RUSZTOWANIA85:46 - 15:45
HOMIES
CROSS JEANS LIT78:62 - 17:00
SHTOPKE BASKET
ORLY TEMIDY73:40 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW69:78 - 18:15
BAT MOCY
AVENGA69:70 - 18:15
VABANK
NLB57:62 - 19:30
PIASECZUSETS
BLAZERS66:73 - 20:45
POLIBUDA
GET WOW TEAM44:68






