23 kwietnia 2023, 15:452. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
HOMIESgospodarzwynik 78 do 62
CROSS JEANS LITgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ireneusz Gornicki | 21 | 39:28 | 18 | 5 | 9 | 55,6% | 2 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 17 | 11 |
| Maciej Truszkowski | 0 | 27:40 | 16 | 6 | 8 | 75,0% | 2 | 3 | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 18 | 4 |
| Radoslaw Blachno | 7 | 39:28 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 4 | 2 | 4 | 13 | 6 |
| Wojciech Rybak | 45 | 25:22 | 11 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 |
| Michal Lupienko | 16 | 29:53 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 3 | 5 | 60,0% | 7 | 4 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 19 | 16 |
| Andrzej Zych | 3 | 31:46 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 14 |
| Lukasz Kulakowski | 15 | 16:13 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 |
| Marek Luto | 10 | 30:06 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 13 |
| Razem | — | 239:56 | 78 | 28 | 54 | 51,9% | 19 | 35 | 9 | 19 | 47,4% | 13 | 16 | 81,3% | 29 | 9 | 20 | 22 | 11 | 1 | 13 | 11 | 16 | 99 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greg Lutrzykowski | 2 | 44:58 | 18 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 12 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 26 | -15 |
| Enhar Ozturk | 17 | 39:55 | 17 | 5 | 14 | 35,7% | 0 | 3 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | -12 |
| Meric Kansak | 13 | 31:01 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 4 | -11 |
| Mert Ay | 1 | 29:41 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 1 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | -6 |
| Francois Francois | 7 | 29:08 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -11 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 20:41 | 6 | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | -4 |
| Rafal Kowalski | 0 | 13:13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Tankut Topuklular | 11 | 31:19 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | -21 |
| Razem | — | 239:56 | 62 | 24 | 53 | 45,3% | 16 | 31 | 8 | 22 | 36,4% | 6 | 13 | 46,2% | 23 | 10 | 13 | 20 | 5 | 1 | 16 | 16 | 11 | 59 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HOMIES | CROSS JEANS LIT |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/35 · 54,3%, lepszy wynik | 3216/31 · 51,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/19 · 47,4%, lepszy wynik | 248/22 · 36,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/16 · 81,3%, lepszy wynik | 66/13 · 46,2% |
| Zbiórki w obronie | 20, lepszy wynik | 13 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 22, lepszy wynik | 20 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 kwietnia 2023
- 12:00
BANKSTERS
RUN'N GUN80:74 - 12:00
HORNETS WYSZKOW
SKY TATTOO RADOM33:113 - 13:15
LITERY
BC LITUANICA50:85 - 13:15
SAHEL
TEAM EUROPE68:67 - 14:30
NIE DAJ ZA TRZY
THUNDER FALCONS20:0walkower - 14:30
TEKOpro
AMBITNI AMATORZY64:56 - 15:45
NTL
OSTAP RUSZTOWANIA85:46 - 17:00
SHTOPKE BASKET
ORLY TEMIDY73:40 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW69:78 - 18:15
BAT MOCY
AVENGA69:70 - 18:15
VABANK
NLB57:62 - 19:30
PIASECZUSETS
BLAZERS66:73 - 20:45
POLIBUDA
GET WOW TEAM44:68






