5 listopada 2023, 11:451. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
BLAZERSgospodarzwynik 85 do 52
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
1 Liga: Ostap Rusztowania vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 28:38 | 20 | 8 | 12 | 66,7% | 5 | 8 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 16 | 14 |
| Ivan Dudar | 17 | 33:15 | 13 | 5 | 7 | 71,4% | 3 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 3 | 5 | 9 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 | 29 | 30 |
| Clement Le Jean | 88 | 21:10 | 13 | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 3 | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 4 |
| Roman Zavada | 26 | 30:30 | 12 | 3 | 12 | 25,0% | 1 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 9 | 26 |
| Maksim Khailo | 36 | 25:46 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 15 | 9 |
| Ivan Kozhdan | 27 | 32:27 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | 28 |
| Artem Slediuk | 23 | 31:07 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 24 |
| Roman Rudik | 5 | 16:40 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 30 |
| Arar Guliyev | 7 | 20:22 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 85 | 32 | 63 | 50,8% | 19 | 33 | 13 | 30 | 43,3% | 8 | 12 | 66,7% | 41 | 12 | 29 | 25 | 11 | 3 | 18 | 17 | 13 | 112 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Kasprzak | 10 | 30:01 | 14 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 7 | 7 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 | 6 | 10 | -9 |
| Bartosz Rominiecki | 5 | 33:22 | 10 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 11 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 6 | 33,3% | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | -34 |
| Kamil Stachowski | 4 | 40:07 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 9 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 14 | -18 |
| Sebastain Lukasik | 11 | 32:13 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8 | -24 |
| Aleksander Marciniak | 77 | 40:34 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 | -27 |
| Michal Ornat | 25 | 38:37 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -32 |
| Mateusz Polosak | 22 | 25:04 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 5 | -21 |
| Razem | — | 239:58 | 52 | 19 | 51 | 37,3% | 17 | 41 | 2 | 10 | 20,0% | 12 | 20 | 60,0% | 20 | 5 | 15 | 17 | 12 | 5 | 15 | 14 | 15 | 51 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BLAZERS | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/33 · 57,6%, lepszy wynik | 3417/41 · 41,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/30 · 43,3%, lepszy wynik | 62/10 · 20,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/12 · 66,7%, lepszy wynik | 1212/20 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 29, lepszy wynik | 15 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 25, lepszy wynik | 17 |
| Przechwyty | 11 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 15, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 listopada 2023
- 11:45
HOMIES
DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL81:50 - 13:00
PIASECZUSETS
MDM SERWIS88:64 - 13:00
TARCHO TERROR
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE58:72 - 14:15
TEAM EUROPE
ORLY TEMIDY58:60 - 14:15
VABANK
NLB89:77 - 15:30
INIEMAMOCNI
FOR THE WIN62:61 - 15:30
THAISTY TIGERS
AMBITNI AMATORZY58:51 - 16:45
POLIBUDA
NIE DAJ ZA TRZY86:62 - 16:45
AMATORZY
TEKOpro60:62 - 18:00
HUTNICZE WILKI
HUTNIK WARSZAWA77:78 - 18:00
RUN'N GUN
BAT MOCY84:88 - 19:15
BANKSTERS
AVENGA65:104 - 20:30
NTL
GET WOW TEAM61:56






