5 listopada 2023, 13:002. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
TARCHO TERRORgospodarzwynik 58 do 72
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Hudak | 37 | 36:10 | 21 | 6 | 13 | 46,2% | 1 | 2 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 6 | 66,7% | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 19 | -4 |
| Tymon Peplawski | 6 | 37:08 | 14 | 5 | 13 | 38,5% | 3 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 | 0 |
| Dominik Klusek | 3 | 28:55 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 10 | -16 |
| Maciej Jamorski | 12 | 22:49 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -7 |
| Szymon Remiszewski | 0 | 23:28 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | -2 | -6 |
| Stanislaw Czunkiewicz | 1 | 22:41 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
| Franciszek Jakubowski | 30 | 25:56 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | -4 | -13 |
| Jakub Tarach | 4 | 19:53 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 | -1 | -15 |
| Adrian Pyk | 5 | 22:55 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 |
| Razem | — | 239:55 | 58 | 20 | 55 | 36,4% | 11 | 22 | 9 | 33 | 27,3% | 9 | 17 | 52,9% | 27 | 4 | 23 | 11 | 8 | 0 | 19 | 17 | 12 | 42 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuba Skalski | 11 | 37:37 | 20 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 8 | 75,0% | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 16 | 11 |
| Patryk Mitura | 1 | 30:06 | 13 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 22 |
| Krzysiek Tworek | 35 | 30:08 | 13 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 19 | 9 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 30:49 | 10 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 15 | 18 |
| Kacper Goldi | 17 | 23:06 | 8 | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 5 |
| Adam Olczak | 45 | 34:07 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 3 | 33,3% | 13 | 4 | 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 17 | -3 |
| Kacper Woznicki | 0 | 23:25 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 5 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 27:48 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Krzysztof Tworek | 32 | 2:49 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -3 | -2 |
| Razem | — | 239:55 | 72 | 28 | 63 | 44,4% | 26 | 48 | 2 | 15 | 13,3% | 14 | 23 | 60,9% | 50 | 15 | 35 | 18 | 8 | 0 | 14 | 13 | 16 | 90 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARCHO TERROR | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/22 · 50,0% | 5226/48 · 54,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/33 · 27,3%, lepszy wynik | 62/15 · 13,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/17 · 52,9% | 1414/23 · 60,9%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 23 | 35, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 4 | 15, lepszy wynik |
| Asysty | 11 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 19 | 14, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 listopada 2023
- 11:45
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA85:52 - 11:45
HOMIES
DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL81:50 - 13:00
PIASECZUSETS
MDM SERWIS88:64 - 14:15
TEAM EUROPE
ORLY TEMIDY58:60 - 14:15
VABANK
NLB89:77 - 15:30
INIEMAMOCNI
FOR THE WIN62:61 - 15:30
THAISTY TIGERS
AMBITNI AMATORZY58:51 - 16:45
POLIBUDA
NIE DAJ ZA TRZY86:62 - 16:45
AMATORZY
TEKOpro60:62 - 18:00
HUTNICZE WILKI
HUTNIK WARSZAWA77:78 - 18:00
RUN'N GUN
BAT MOCY84:88 - 19:15
BANKSTERS
AVENGA65:104 - 20:30
NTL
GET WOW TEAM61:56






