16 marca 2024, 20:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
KK WARSZAWAgospodarzwynik 54 do 60
HAWAJSKI SNIEGgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Denis Protsiv | 9 | 45:25 | 20 | 6 | 11 | 54,5% | 2 | 2 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 12 | -10 |
| Kirill Zavalei | 11 | 37:58 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Ivan Waranicja | 15 | 48:00 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 14 | -6 |
| Artur Budahian | 0 | 30:56 | 8 | 2 | 14 | 14,3% | 2 | 5 | 0 | 9 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | 10 |
| Ivan Koczmar | 27 | 35:19 | 5 | 1 | 10 | 10,0% | 0 | 1 | 1 | 9 | 11,1% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | -3 | -5 |
| Arsenij Zamlianoj | 1 | 30:22 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -20 |
| Arsen Shlapak | 7 | 11:58 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| Razem | — | 239:58 | 54 | 17 | 55 | 30,9% | 10 | 21 | 7 | 34 | 20,6% | 13 | 17 | 76,5% | 23 | 8 | 15 | 11 | 4 | 4 | 10 | 19 | 11 | 44 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Kluczko | 9 | 38:30 | 21 | 10 | 17 | 58,8% | 10 | 17 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 12 | 7 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 30 | 10 |
| Michal Skonecki | 87 | 38:07 | 14 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6 | 18 | 13 |
| Maciek Kulik | 21 | 43:37 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 3 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 3 | 7 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 20 | 2 |
| Piotr Sobiech | 8 | 41:01 | 8 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 |
| Rafal Szaszko | 3 | 16:49 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | -3 |
| Mateusz Wajda | 10 | 34:52 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 12 |
| Piotr Paszkowski | 13 | 27:00 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -6 | -6 |
| Razem | — | 239:56 | 60 | 23 | 49 | 46,9% | 21 | 44 | 2 | 5 | 40,0% | 12 | 22 | 54,5% | 36 | 12 | 24 | 17 | 5 | 2 | 14 | 12 | 18 | 70 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | KK WARSZAWA | HAWAJSKI SNIEG |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2010/21 · 47,6% | 4221/44 · 47,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/34 · 20,6% | 62/5 · 40,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/17 · 76,5%, lepszy wynik | 1212/22 · 54,5% |
| Zbiórki w obronie | 15 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 11 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 5, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






