16 marca 2024, 18:452. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
VABANKgospodarzwynik 71 do 55
ORLY TEMIDYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 43:58 | 27 | 9 | 14 | 64,3% | 9 | 13 | 0 | 1 | 0,0% | 9 | 12 | 75,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 25 | 21 |
| Ivan Rudakov | 14 | 44:45 | 20 | 7 | 12 | 58,3% | 3 | 5 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 3 | 66,7% | 12 | 2 | 10 | 6 | 3 | 3 | 5 | 4 | 1 | 33 | 17 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 29:21 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 13 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 42:49 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 9 | 15 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 26:15 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 29:33 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 15 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 23:19 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -3 |
| Razem | — | 240:00 | 71 | 24 | 53 | 45,3% | 15 | 32 | 9 | 21 | 42,9% | 14 | 22 | 63,6% | 29 | 5 | 24 | 21 | 4 | 3 | 9 | 21 | 17 | 82 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Wisniewski | 12 | 41:40 | 17 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 8 | 0 | 5 | 0,0% | 7 | 11 | 63,6% | 11 | 3 | 8 | 1 | 2 | 1 | 7 | 4 | 7 | 13 | -8 |
| Krzysztof Latuszek | 4 | 24:48 | 12 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | -5 |
| Pawel Rzezniczak | 17 | 27:43 | 9 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 6 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -2 |
| Tomasz Sancewicz | 0 | 37:53 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 2 | -15 |
| Tomasz Kozak | 27 | 27:16 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | -7 |
| Tomasz Czubak | 14 | 28:25 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -15 |
| Jakub Turkowski | 16 | 28:49 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -7 |
| Michal Blaszkiewicz | 88 | 18:18 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -22 |
| Michal Kurek | 77 | 5:04 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Krystian Stanasiuk | 10 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 15 | 42 | 35,7% | 11 | 28 | 4 | 14 | 28,6% | 21 | 30 | 70,0% | 25 | 5 | 20 | 10 | 2 | 2 | 11 | 18 | 20 | 47 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | ORLY TEMIDY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/32 · 46,9%, lepszy wynik | 2211/28 · 39,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/21 · 42,9%, lepszy wynik | 124/14 · 28,6% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/22 · 63,6% | 2121/30 · 70,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24, lepszy wynik | 20 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 5 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 4, lepszy wynik | 2 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






