17 marca 2024, 18:451. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 71 do 82
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1 Liga: MB Motors Piaseczusets vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 7 | 48:00 | 31 | 11 | 19 | 57,9% | 11 | 16 | 0 | 3 | 0,0% | 9 | 9 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 25 | -11 |
| Andrzej Baginski | 6 | 48:00 | 16 | 8 | 16 | 50,0% | 8 | 14 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 14 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 21 | -11 |
| Mikolaj Jesionek | 1 | 44:22 | 14 | 7 | 15 | 46,7% | 7 | 14 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 12 | 2 | 10 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 18 | -10 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 38:38 | 6 | 1 | 11 | 9,1% | 0 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -3 | -12 |
| Karol Denysenko | 0 | 38:37 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 12 | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18 | 0 |
| Nikodem Starosiak | 10 | 22:21 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | -11 |
| Razem | — | 239:58 | 71 | 29 | 70 | 41,4% | 28 | 55 | 1 | 15 | 6,7% | 12 | 14 | 85,7% | 46 | 12 | 34 | 12 | 3 | 5 | 13 | 10 | 13 | 81 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 9 | 37:43 | 33 | 13 | 22 | 59,1% | 12 | 19 | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 10 | 60,0% | 12 | 4 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 36 | 13 |
| Michal Hausner | 12 | 48:00 | 20 | 9 | 24 | 37,5% | 7 | 15 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 19 | 11 |
| Marcin Bakula | 77 | 29:11 | 12 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 19 | -2 |
| Michal Konior | 7 | 35:37 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -2 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 22:26 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 16 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 18:04 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 13 |
| Marek Rucinski | 2 | 21:33 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -1 |
| Rafal Pstrokonski | 0 | 27:22 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 7 |
| Razem | — | 239:56 | 82 | 33 | 84 | 39,3% | 23 | 54 | 10 | 30 | 33,3% | 6 | 10 | 60,0% | 41 | 13 | 28 | 22 | 8 | 1 | 5 | 13 | 9 | 94 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5628/55 · 50,9%, lepszy wynik | 4623/54 · 42,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/15 · 6,7% | 3010/30 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/14 · 85,7%, lepszy wynik | 66/10 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 28 |
| Zbiórki w ataku | 12 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 12 | 22, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 5, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 17 marca 2024
- 11:15
MSJ VISION
TARGOWEK70:102 - 11:15
TARCHO TERROR
HOMIES39:56 - 12:30
HUTNICZE WILKI
POLIBUDA76:73 - 12:30
SPORTOWA WARSZAWA
WOLVES69:48 - 13:45
BANKSTERS
OSTAP RUSZTOWANIA48:75 - 13:45
THAISTY TIGERS
BASKET KOCJANA72:64 - 15:00
BC LITUANICA
BLAZERS58:81 - 15:00
GRZECHOTNIKI LOMIANKI
TEKOpro55:67 - 16:15
MDM SERWIS
AVENGA57:77 - 16:15
INIEMAMOCNI
INDEX MOCY69:88 - 17:30
POST PRIME
NTL85:90 - 17:30
PUMY BETONU
TARGOWEK WARRIORS72:63 - 18:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
GKS TACHIMETR75:55 - 20:00
GET WOW TEAM
HANTLE I GARY75:40






