24 marca 2024, 12:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 76 do 73
POST PRIMEgość
Transmisja
1 Liga: Post Prime vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arkadiusz Stopel | 12 | 23:28 | 19 | 7 | 8 | 87,5% | 3 | 4 | 4 | 4 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 19 | 7 |
| Tomasz Sobecki | 15 | 34:22 | 16 | 6 | 14 | 42,9% | 5 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 10 | 3 |
| Radoslaw Slupecki | 8 | 39:27 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 4 | 8 | 50,0% | 8 | 3 | 5 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 | 6 | 14 | 3 |
| Mariusz Przygucki | 0 | 45:25 | 11 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 4 | 5 | 80,0% | 10 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 17 | 2 |
| Piotr Wojtow | 11 | 23:19 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -3 |
| Lukasz Biegajlo | 17 | 24:30 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 6 | -3 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 45:04 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 |
| Marcin Jakubowski | 13 | 29:22 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 4 | 4 | 9 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 12 | 3 |
| Razem | — | 264:57 | 76 | 27 | 59 | 45,8% | 19 | 39 | 8 | 20 | 40,0% | 14 | 23 | 60,9% | 43 | 9 | 34 | 26 | 3 | 2 | 18 | 18 | 18 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Grabarczyk | 1 | 38:40 | 26 | 8 | 15 | 53,3% | 7 | 9 | 1 | 6 | 16,7% | 9 | 9 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | 24 | -4 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 29:52 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 3 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | -15 |
| Patryk Baranowski | 4 | 39:28 | 10 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | -5 |
| Maciej Staszewski | 13 | 34:01 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 14 | 2 |
| Rafal Holnicki-Szulc | 6 | 28:31 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 17:49 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 10 |
| Maciej Lopacinski | 0 | 48:16 | 3 | 0 | 9 | 0,0% | 0 | 5 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | -8 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 12:00 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -9 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 16:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Razem | — | 264:56 | 73 | 23 | 70 | 32,9% | 17 | 42 | 6 | 28 | 21,4% | 21 | 25 | 84,0% | 33 | 10 | 23 | 16 | 10 | 3 | 8 | 19 | 18 | 76 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | POST PRIME |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/39 · 48,7%, lepszy wynik | 3417/42 · 40,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/20 · 40,0%, lepszy wynik | 186/28 · 21,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/23 · 60,9% | 2121/25 · 84,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 16 |
| Przechwyty | 3 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 24 marca 2024
- 11:15
POLIBUDA
MDM SERWIS86:65 - 11:15
INIEMAMOCNI
ORLY TEMIDY69:66 - 12:30
KK WARSZAWA
TARGOWEK44:59 - 13:45
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI53:85 - 13:45
THAISTY TIGERS
SOFTSWISS BASKETBALL35:87 - 15:00
MSJ VISION
FOR THE WIN70:61 - 15:00
CROSS JEANS LIT
PUMY BETONU41:68 - 16:15
BC LITUANICA
PIASECZUSETS59:69 - 16:15
TEKOpro
GDS WILKI RADZYMIN53:81 - 17:30
HUTNIK WARSZAWA
BANKSTERS56:63 - 17:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
GKS TACHIMETR115:47 - 18:45
BLAZERS
NTL89:65 - 18:45
RUN'N GUN
WOLVES59:58 - 20:00
VABANK
GET WOW TEAM61:77






