24 marca 2024, 12:302. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
KK WARSZAWAgospodarzwynik 44 do 59
TARGOWEKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Denis Protsiv | 9 | 48:00 | 16 | 5 | 14 | 35,7% | 1 | 4 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 | 13 | -15 |
| Ivan Waranicja | 15 | 41:16 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 4 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 6 | 4 | 2 | 13 | -10 |
| Anton Roskoshnyi | 4 | 46:46 | 9 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 5 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | 8 | -14 |
| Arsenij Zamlianoj | 1 | 41:37 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | -25 |
| Ivan Koczmar | 27 | 48:00 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | -15 |
| Taras Rybkin | 23 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arsen Shlapak | 7 | 14:20 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| Kirill Zavalei | 11 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:59 | 44 | 14 | 44 | 31,8% | 5 | 20 | 9 | 24 | 37,5% | 7 | 7 | 100,0% | 19 | 4 | 15 | 9 | 9 | 2 | 16 | 13 | 12 | 37 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 9 | 38:01 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 14 | 5 |
| Kajetan Kisielewski | 6 | 34:47 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 17 | 17 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 36:36 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | 9 | 6 |
| Norbert Wawrzyniak | 15 | 38:19 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 10 | 6 |
| Mariusz Karbowski | 22 | 27:31 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 9 | 12 |
| Pawel Pajewski | 21 | 25:55 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 25 |
| Krzysztof Cyba | 41 | 38:49 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| Razem | — | 239:58 | 59 | 23 | 48 | 47,9% | 21 | 43 | 2 | 5 | 40,0% | 11 | 15 | 73,3% | 32 | 7 | 25 | 16 | 9 | 0 | 16 | 12 | 13 | 71 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | KK WARSZAWA | TARGOWEK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 105/20 · 25,0% | 4221/43 · 48,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/24 · 37,5% | 62/5 · 40,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/7 · 100,0%, lepszy wynik | 1111/15 · 73,3% |
| Zbiórki w obronie | 15 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 4 | 7, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9 | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 24 marca 2024
- 11:15
POLIBUDA
MDM SERWIS86:65 - 11:15
INIEMAMOCNI
ORLY TEMIDY69:66 - 12:30
AVENGA
POST PRIME76:73 - 13:45
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI53:85 - 13:45
THAISTY TIGERS
SOFTSWISS BASKETBALL35:87 - 15:00
MSJ VISION
FOR THE WIN70:61 - 15:00
CROSS JEANS LIT
PUMY BETONU41:68 - 16:15
BC LITUANICA
PIASECZUSETS59:69 - 16:15
TEKOpro
GDS WILKI RADZYMIN53:81 - 17:30
HUTNIK WARSZAWA
BANKSTERS56:63 - 17:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
GKS TACHIMETR115:47 - 18:45
BLAZERS
NTL89:65 - 18:45
RUN'N GUN
WOLVES59:58 - 20:00
VABANK
GET WOW TEAM61:77






