24 marca 2024, 15:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
MSJ VISIONgospodarzwynik 70 do 61
FOR THE WINgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Jankowski | 2 | 41:19 | 21 | 9 | 15 | 60,0% | 9 | 13 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 20 | 13 |
| Mateusz Grodek | 5 | 30:18 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 18 |
| Marcin Chylewski | 4 | 31:45 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 4 | 75,0% | 14 | 6 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 |
| Andrzej Tanski | 8 | 31:19 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | 9 |
| Hubert Gronowski | 14 | 32:16 | 7 | 3 | 14 | 21,4% | 2 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 |
| Jacek Staromlynski | 0 | 23:19 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -15 |
| Piotr Kulza | 11 | 23:34 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 | 10 |
| Daniel Krajewski | 24 | 8:37 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 |
| Andrzej Makowiecki | 23 | 6:28 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -8 |
| Pawel Czerniakowski | 13 | 11:01 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 | 7 |
| Razem | — | 239:56 | 70 | 30 | 69 | 43,5% | 28 | 53 | 2 | 16 | 12,5% | 8 | 13 | 61,5% | 41 | 10 | 31 | 19 | 5 | 2 | 11 | 10 | 12 | 82 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wiktor Gruszczynski | 4 | 32:02 | 18 | 8 | 19 | 42,1% | 8 | 16 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 3 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 20 | -6 |
| Filip Chudek | 15 | 37:04 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 4 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | -4 |
| Pawel Kostian | 9 | 29:30 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 9 | -7 |
| Tomasz Bereda | 1 | 38:31 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 8 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 8 | -7 |
| Piotr Niewczas | 3 | 22:51 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | -2 | -14 |
| Jan Tarnowski | 21 | 32:27 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | -2 |
| Krzysztof Kuligowski | 7 | 27:01 | 2 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 13 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | -10 |
| Marek Buklarewicz | 78 | 20:31 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 |
| Razem | — | 239:57 | 61 | 23 | 70 | 32,9% | 18 | 50 | 5 | 20 | 25,0% | 10 | 14 | 71,4% | 41 | 14 | 27 | 17 | 9 | 1 | 12 | 12 | 10 | 66 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MSJ VISION | FOR THE WIN |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5628/53 · 52,8%, lepszy wynik | 3618/50 · 36,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/16 · 12,5% | 155/20 · 25,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/13 · 61,5% | 1010/14 · 71,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 31, lepszy wynik | 27 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 14, lepszy wynik |
| Asysty | 19, lepszy wynik | 17 |
| Przechwyty | 5 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 24 marca 2024
- 11:15
POLIBUDA
MDM SERWIS86:65 - 11:15
INIEMAMOCNI
ORLY TEMIDY69:66 - 12:30
AVENGA
POST PRIME76:73 - 12:30
KK WARSZAWA
TARGOWEK44:59 - 13:45
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI53:85 - 13:45
THAISTY TIGERS
SOFTSWISS BASKETBALL35:87 - 15:00
CROSS JEANS LIT
PUMY BETONU41:68 - 16:15
BC LITUANICA
PIASECZUSETS59:69 - 16:15
TEKOpro
GDS WILKI RADZYMIN53:81 - 17:30
HUTNIK WARSZAWA
BANKSTERS56:63 - 17:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
GKS TACHIMETR115:47 - 18:45
BLAZERS
NTL89:65 - 18:45
RUN'N GUN
WOLVES59:58 - 20:00
VABANK
GET WOW TEAM61:77






