14 kwietnia 2024, 15:002. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
HANTLE I GARYgospodarzwynik 63 do 83
INDEX MOCYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Jankowski | 00 | 43:21 | 15 | 6 | 14 | 42,9% | 4 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 2 | 6 | 7 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 19 | -19 |
| Piotr Milewski | 8 | 39:49 | 15 | 5 | 13 | 38,5% | 3 | 8 | 2 | 5 | 40,0% | 3 | 8 | 37,5% | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -15 |
| Michal Walczynski | 0 | 45:43 | 13 | 4 | 12 | 33,3% | 1 | 4 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | -20 |
| Jacek Rachwal | 13 | 37:31 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 1 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | -14 |
| Axel Stepniewski | 27 | 32:55 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -19 |
| Adrian Bruderek | 12 | 40:40 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | -1 | -13 |
| Razem | — | 239:59 | 63 | 23 | 61 | 37,7% | 12 | 26 | 11 | 35 | 31,4% | 6 | 13 | 46,2% | 24 | 5 | 19 | 14 | 2 | 0 | 7 | 9 | 10 | 51 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrzab | 45 | 35:25 | 22 | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 32 | 25 |
| Kajetan Petryka | 0 | 41:00 | 22 | 9 | 19 | 47,4% | 7 | 14 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 23 | 13 |
| Bartosz Garwolinski | 10 | 43:10 | 12 | 4 | 7 | 57,1% | 1 | 2 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 18 | 22 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 39:46 | 10 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 12 | 3 | 9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 18 | 13 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 41:07 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 3 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 13 | 13 |
| Pawel Rutczynski | 15 | 36:08 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 2 | 0,0% | 7 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 15 |
| Michal Osowski | 3 | 3:22 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 |
| Razem | — | 239:58 | 83 | 33 | 65 | 50,8% | 25 | 44 | 8 | 21 | 38,1% | 9 | 12 | 75,0% | 42 | 8 | 34 | 27 | 5 | 0 | 5 | 11 | 9 | 117 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HANTLE I GARY | INDEX MOCY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2412/26 · 46,2% | 5025/44 · 56,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/35 · 31,4% | 248/21 · 38,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/13 · 46,2% | 99/12 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 34, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 5 | 8, lepszy wynik |
| Asysty | 14 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 2 | 5, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 7 | 5, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 14 kwietnia 2024
- 11:15
GKS TACHIMETR
MSJ VISION57:103 - 11:15
CROSS JEANS LIT
TARCHO TERROR41:51 - 12:30
BLAZERS
POST PRIME67:47 - 12:30
TARGOWEK WARRIORS
THAISTY TIGERS59:53 - 13:45
OSTAP RUSZTOWANIA
PIASECZUSETS95:68 - 13:45
HOMIES
PUMY BETONU62:65 - 15:00
NTL
MDM SERWIS56:58 - 16:15
HUTNIK WARSZAWA
BC LITUANICA84:65 - 16:15
ORLY TEMIDY
RUN'N GUN107:65 - 17:30
POLIBUDA
BANKSTERS74:71 - 17:30
OBRONCY Z TOBRUKU
INIEMAMOCNI87:79 - 18:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI85:95 - 18:45
WOLVES
VABANK74:68 - 20:00
GET WOW TEAM
SPORTOWA WARSZAWA75:59






