14 kwietnia 2024, 13:451. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
OSTAP RUSZTOWANIAgospodarzwynik 95 do 68
PIASECZUSETSgość
Transmisja
1 Liga: Ostap Rusztowania vs. MB Motors Piaseczusets — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 87 | 44:10 | 17 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 9 | 10 | 90,0% | 21 | 4 | 17 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 37 | 32 |
| Michal Ornat | 25 | 29:03 | 16 | 7 | 14 | 50,0% | 6 | 12 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | 23 |
| Sebastian Lukasik | 13 | 31:04 | 15 | 6 | 9 | 66,7% | 3 | 4 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 18 |
| Robert Kasprzak | 10 | 32:40 | 14 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | 24 |
| Marcin Krysiak | 17 | 37:52 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 12 | -4 |
| Adam Nyckowski | 8 | 35:49 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 7 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 1 | 7 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 25 | 26 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 29:21 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 13 | 16 |
| Razem | — | 239:59 | 95 | 35 | 64 | 54,7% | 27 | 45 | 8 | 19 | 42,1% | 17 | 22 | 77,3% | 41 | 7 | 34 | 26 | 7 | 0 | 7 | 14 | 0 | 128 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 45 | 46:04 | 33 | 10 | 22 | 45,5% | 4 | 8 | 6 | 14 | 42,9% | 7 | 7 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 27 | -27 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 44:06 | 12 | 3 | 13 | 23,1% | 1 | 2 | 2 | 11 | 18,2% | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| Andrzej Baginski | 6 | 43:40 | 10 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 6 | 0 | 5 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 8 | -23 |
| Karol Denysenko | 0 | 43:38 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | -32 |
| Pawel Kosiarz | 69 | 26:58 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -18 |
| Piotr Pawlak | 10 | 35:31 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | -22 |
| Razem | — | 239:57 | 68 | 21 | 60 | 35,0% | 12 | 23 | 9 | 37 | 24,3% | 17 | 20 | 85,0% | 26 | 4 | 22 | 11 | 2 | 0 | 9 | 15 | 0 | 56 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OSTAP RUSZTOWANIA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5427/45 · 60,0%, lepszy wynik | 2412/23 · 52,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/19 · 42,1%, lepszy wynik | 279/37 · 24,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1717/22 · 77,3% | 1717/20 · 85,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 7, lepszy wynik | 4 |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 2 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 9 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 14 kwietnia 2024
- 11:15
GKS TACHIMETR
MSJ VISION57:103 - 11:15
CROSS JEANS LIT
TARCHO TERROR41:51 - 12:30
BLAZERS
POST PRIME67:47 - 12:30
TARGOWEK WARRIORS
THAISTY TIGERS59:53 - 13:45
HOMIES
PUMY BETONU62:65 - 15:00
NTL
MDM SERWIS56:58 - 15:00
HANTLE I GARY
INDEX MOCY63:83 - 16:15
HUTNIK WARSZAWA
BC LITUANICA84:65 - 16:15
ORLY TEMIDY
RUN'N GUN107:65 - 17:30
POLIBUDA
BANKSTERS74:71 - 17:30
OBRONCY Z TOBRUKU
INIEMAMOCNI87:79 - 18:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI85:95 - 18:45
WOLVES
VABANK74:68 - 20:00
GET WOW TEAM
SPORTOWA WARSZAWA75:59






