14 kwietnia 2024, 17:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 74 do 71
BANKSTERSgość
Transmisja
1 Liga: Polibuda vs. Banksters — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastian Olszewski | 13 | 39:01 | 23 | 8 | 14 | 57,1% | 1 | 2 | 7 | 12 | 58,3% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 19 | 7 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 41:30 | 12 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 26 | 3 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 29:40 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 5 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | -6 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 44:04 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 7 | 2 | 0 | 3 | 4 | 3 | 16 | 9 |
| Piotr Jankowski | 3 | 30:25 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 2 |
| Darek Kubica | 8 | 45:32 | 7 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 2 | 0 | 6 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 6 | 0 | 6 | 6 | 4 |
| Jakub Komala | 9 | 9:45 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -4 |
| Razem | — | 239:57 | 74 | 26 | 56 | 46,4% | 13 | 26 | 13 | 30 | 43,3% | 9 | 13 | 69,2% | 30 | 7 | 23 | 21 | 7 | 4 | 11 | 8 | 13 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krystian Banaszczak | 6 | 34:15 | 22 | 8 | 13 | 61,5% | 5 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 23 | -3 |
| Vitalik Aksenchik | 15 | 41:16 | 12 | 4 | 18 | 22,2% | 2 | 13 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | -12 |
| Michal Rokicki | 1 | 39:17 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 7 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 11 | 2 |
| Maciek Szkup | 41 | 40:16 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | 9 | -6 |
| Alex Tsikhanau | 33 | 38:46 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 12 | -6 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 23:55 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 9 |
| Aleks Zagula | 20 | 22:11 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 |
| Razem | — | 239:56 | 71 | 27 | 64 | 42,2% | 20 | 43 | 7 | 21 | 33,3% | 10 | 12 | 83,3% | 35 | 10 | 25 | 12 | 7 | 1 | 11 | 13 | 8 | 76 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | BANKSTERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/26 · 50,0%, lepszy wynik | 4020/43 · 46,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/30 · 43,3%, lepszy wynik | 217/21 · 33,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/13 · 69,2% | 1010/12 · 83,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 23 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 7 | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 14 kwietnia 2024
- 11:15
GKS TACHIMETR
MSJ VISION57:103 - 11:15
CROSS JEANS LIT
TARCHO TERROR41:51 - 12:30
BLAZERS
POST PRIME67:47 - 12:30
TARGOWEK WARRIORS
THAISTY TIGERS59:53 - 13:45
OSTAP RUSZTOWANIA
PIASECZUSETS95:68 - 13:45
HOMIES
PUMY BETONU62:65 - 15:00
NTL
MDM SERWIS56:58 - 15:00
HANTLE I GARY
INDEX MOCY63:83 - 16:15
HUTNIK WARSZAWA
BC LITUANICA84:65 - 16:15
ORLY TEMIDY
RUN'N GUN107:65 - 17:30
OBRONCY Z TOBRUKU
INIEMAMOCNI87:79 - 18:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI85:95 - 18:45
WOLVES
VABANK74:68 - 20:00
GET WOW TEAM
SPORTOWA WARSZAWA75:59






