18 października 2025, 18:001. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
RUN'N GUNgospodarzwynik 48 do 59
POST PRIMEgość
Transmisja
7.WBA 1. Liga- Run'n Gun vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Bonecki | 1 | 29:16 | 13 | 5 | 14 | 35,7% | 4 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 13 | -9 |
| Piotr Czaplicki | 33 | 32:04 | 6 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 6 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | -6 |
| Piotr Dabrowski | 77 | 26:01 | 6 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | -15 |
| Piotr Kostur | 55 | 31:58 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 1 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 9 | -1 |
| Karol Denysenko | 0 | 27:52 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 4 | -12 |
| Marcin Tuz | 7 | 39:15 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 4 |
| Pawel Latko | 34 | 21:19 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | -2 |
| Marcin Zakrzewski | 47 | 18:46 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | -6 |
| Michal Kowalski | 15 | 13:25 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -8 |
| Razem | — | 239:56 | 48 | 20 | 58 | 34,5% | 16 | 40 | 4 | 18 | 22,2% | 4 | 7 | 57,1% | 33 | 7 | 26 | 13 | 6 | 0 | 13 | 18 | 8 | 46 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Jurczak | 32 | 29:00 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 1 |
| Maciej Staszewski | 13 | 44:10 | 11 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 9 | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 17 | 13 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 32:46 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 20 | 14 |
| Patryk Baranowski | 4 | 45:25 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 |
| Patryk Tyburski | 31 | 37:10 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 7 | 28,6% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 5 |
| Szymon Jakubiak | 19 | 24:21 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | 4 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 27:07 | 3 | 1 | 10 | 10,0% | 0 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:59 | 59 | 22 | 57 | 38,6% | 18 | 39 | 4 | 18 | 22,2% | 11 | 17 | 64,7% | 41 | 11 | 30 | 13 | 5 | 4 | 12 | 8 | 18 | 69 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | RUN'N GUN | POST PRIME |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/40 · 40,0% | 3618/39 · 46,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/18 · 22,2% | 124/18 · 22,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/7 · 57,1% | 1111/17 · 64,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 26 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 13 |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
23 zdjęciaalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
RUN'N GUN
POST PRIME
Pozostałe mecze 18 października 2025
- 15:30
MDM SERWIS
FOR THE WIN80:64 - 15:30
FASOLKI
TEAM EUROPE70:69 - 16:45
HONEY BADGERS BIALOLEKA
NIE DAJ ZA TRZY61:74 - 16:45
BRICK CITY
MJSWISH ROOKIES63:50 - 18:00
AMATORZY
MJSWISH BALLERS74:81 - 19:15
BLAZERS 2
DACHMUR80:53 - 19:15
CROSS JEANS LIT
BASKET WILNO46:55 - 20:30
WARSAW RAPTORS
OCTO45:50 - 20:30
SZERY 18
OBRONCY Z TOBRUKU75:59






