18 października 2025, 15:302. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
FASOLKIgospodarzwynik 70 do 69
TEAM EUROPEgość
Transmisja
WBA7 - 2. Liga: fasolki vs. team europa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Lupij | 77 | 44:43 | 16 | 6 | 16 | 37,5% | 6 | 16 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 10 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 16 | 6 |
| Mateusz Grudzien | 7 | 36:23 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 13 | 2 |
| Artur Roguski | 11 | 25:41 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 4 |
| Tomasz Jezior | 10 | 37:52 | 11 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | 3 |
| Hubert Jamrozik | 00 | 27:21 | 8 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 8 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 10 | -8 |
| Marcin Kosierb | 0 | 22:01 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 29:55 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 | 4 | 3 | 12 | -2 |
| Rafal Fronczyk | 87 | 41:00 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 12 | 3 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 12 | -3 |
| Razem | — | 264:56 | 70 | 25 | 66 | 37,9% | 18 | 43 | 7 | 23 | 30,4% | 13 | 22 | 59,1% | 48 | 20 | 28 | 17 | 10 | 1 | 12 | 16 | 19 | 84 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Semen Saushkin | 0 | 29:34 | 16 | 5 | 8 | 62,5% | 1 | 2 | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 16 | 13 |
| Tom Deby | 42 | 29:33 | 14 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 4 | 5 | 80,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 21 | 0 |
| Oto Mieparshivili | 17 | 29:36 | 11 | 4 | 16 | 25,0% | 3 | 11 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | -8 |
| Ozenc Erim | 24 | 29:37 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -7 |
| Matej Zontar | 5 | 25:37 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | -10 |
| Aliriza Demireli | 13 | 33:47 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 8 | 3 |
| Brat Peric | 7 | 35:27 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 |
| Mateusz Zakrzewski | 33 | 17:13 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 |
| Will Rumley | 4 | 34:32 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | -1 |
| Razem | — | 264:56 | 69 | 24 | 63 | 38,1% | 17 | 42 | 7 | 21 | 33,3% | 14 | 20 | 70,0% | 37 | 13 | 24 | 10 | 10 | 3 | 13 | 19 | 16 | 71 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FASOLKI | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/43 · 41,9%, lepszy wynik | 3417/42 · 40,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/23 · 30,4% | 217/21 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/22 · 59,1% | 1414/20 · 70,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 20, lepszy wynik | 13 |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 10 | 10 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
35 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
FASOLKI
TEAM EUROPE
Pozostałe mecze 18 października 2025
- 15:30
MDM SERWIS
FOR THE WIN80:64 - 16:45
HONEY BADGERS BIALOLEKA
NIE DAJ ZA TRZY61:74 - 16:45
BRICK CITY
MJSWISH ROOKIES63:50 - 18:00
RUN'N GUN
POST PRIME48:59 - 18:00
AMATORZY
MJSWISH BALLERS74:81 - 19:15
BLAZERS 2
DACHMUR80:53 - 19:15
CROSS JEANS LIT
BASKET WILNO46:55 - 20:30
WARSAW RAPTORS
OCTO45:50 - 20:30
SZERY 18
OBRONCY Z TOBRUKU75:59






