8 lutego 2026, 17:30Baraże, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
DRUZYNA WYBUCHgospodarzwynik 47 do 45
HONEY BADGERS BIALOLEKAgość
Transmisja
WBA7 - Baraże: Honey Badgers Białołęka vs. Drużyna Wybuch — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Rutyna | 0 | 29:04 | 19 | 6 | 11 | 54,5% | 2 | 4 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 21 | 17 |
| Maks Kukuc | 15 | 28:11 | 13 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 6 | 83,3% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 12 | 4 |
| Maks Matyjasik | 10 | 29:00 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6 | -1 |
| Bartek Jablonowski | 22 | 16:34 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 |
| Mikolaj Rydzewski | 37 | 16:01 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | -9 |
| Piotrek Sobiech | 8 | 33:13 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 9 |
| Damian Horn | 21 | 19:45 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | -2 | 0 |
| Jakub Stanek | 00 | 28:08 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | -1 | -11 |
| Razem | — | 199:56 | 47 | 16 | 37 | 43,2% | 10 | 25 | 6 | 12 | 50,0% | 9 | 11 | 81,8% | 20 | 2 | 18 | 5 | 6 | 1 | 16 | 19 | 14 | 40 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maurycy Bobski | 18 | 27:34 | 17 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 10 | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 9 | 66,7% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 | 2 |
| Jakub Maciejczak | 1 | 37:53 | 15 | 6 | 9 | 66,7% | 3 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 18 | -7 |
| Marcin Krysiak | 12 | 22:07 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 5 | -3 |
| Igor Wrobel | 37 | 13:09 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| Szymon Jenoch | 23 | 10:20 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Konrad Szymanczak | 10 | 22:40 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 2 | -1 | -13 |
| Artur Zajac | 8 | 24:04 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 9 |
| Szymon Krysiak | 17 | 20:31 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 |
| Bartek Ogonek | 13 | 21:37 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | -1 | -14 |
| Razem | — | 199:55 | 45 | 14 | 43 | 32,6% | 8 | 20 | 6 | 23 | 26,1% | 11 | 19 | 57,9% | 21 | 5 | 16 | 9 | 5 | 0 | 13 | 14 | 19 | 30 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | DRUZYNA WYBUCH | HONEY BADGERS BIALOLEKA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2010/25 · 40,0% | 168/20 · 40,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/12 · 50,0%, lepszy wynik | 186/23 · 26,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 1111/19 · 57,9% |
| Zbiórki w obronie | 18, lepszy wynik | 16 |
| Zbiórki w ataku | 2 | 5, lepszy wynik |
| Asysty | 5 | 9, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






