8 lutego 2026, 15:00Baraże, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
OSTAP RUSZTOWANIAgospodarzwynik 57 do 69
OCTOgość
Transmisja
7. WBA Champions League Baraże: Ostap Rusztowania vs. OCTO — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 87 | 38:49 | 19 | 7 | 17 | 41,2% | 4 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 14 | -14 |
| Kamil Stachowski | 4 | 30:58 | 12 | 6 | 11 | 54,5% | 6 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | -11 |
| Slawomir Fijalkowski | 35 | 15:34 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | -3 |
| Robert Kasprzak | 10 | 31:10 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 4 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | -1 | -11 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 35:34 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 11 | -9 |
| Mateusz Polosak | 21 | 28:41 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | -7 |
| Jakub Kalinowski | 41 | 13:37 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -7 |
| Michal Ornat | 25 | 5:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 2 |
| Razem | — | 199:57 | 57 | 22 | 55 | 40,0% | 16 | 30 | 6 | 25 | 24,0% | 7 | 9 | 77,8% | 27 | 6 | 21 | 17 | 7 | 0 | 12 | 21 | 13 | 61 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kazimierz Kilinski | 13 | 28:01 | 17 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 6 | 83,3% | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 7 | 14 | 11 |
| Konrad Banit | 11 | 37:10 | 14 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 6 | 7 | 85,7% | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 14 | 11 |
| Michal Grabowski | 7 | 40:00 | 14 | 6 | 13 | 46,2% | 4 | 7 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 21 | 12 |
| Marek Ballaun | 5 | 34:02 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 4 | 25,0% | 7 | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 15 | 11 |
| Marek Rucinski | 3 | 23:56 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 2 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 |
| Kacper Woznicki | 34 | 34:13 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 13 |
| Filip Kozlowski | 00 | 2:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| Razem | — | 199:56 | 69 | 24 | 49 | 49,0% | 15 | 26 | 9 | 23 | 39,1% | 12 | 17 | 70,6% | 28 | 3 | 25 | 16 | 7 | 3 | 11 | 15 | 18 | 82 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OSTAP RUSZTOWANIA | OCTO |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/30 · 53,3% | 3015/26 · 57,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/25 · 24,0% | 279/23 · 39,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/9 · 77,8%, lepszy wynik | 1212/17 · 70,6% |
| Zbiórki w obronie | 21 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6, lepszy wynik | 3 |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 16 |
| Przechwyty | 7 | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






