AdamMorka
7TARGOWEKLiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 79 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 34pktw 10 meczach
- 3,4pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 244 min | 24:27 |
| Punkty | 34 | 3,4 |
| Zbiórki | 31 | 3,1 |
| — w ataku | 7 | 0,7 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 53 | 5,3 |
- 46,7%FG14 z 30 z gry
- 36,4%3P4 z 11 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 30 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 10 | 19 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P56 : 64 | 16:52 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 78 | 33:19 | 10 | 9 | 3 | |
| 8 gru 2024 | P77 : 78 | 19:43 | 3 | 1 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P51 : 76 | 23:25 | 5 | 1 | 0 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 59 | 32:15 | 2 | 4 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P87 : 91 | 23:36 | 2 | 4 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z61 : 52 | 20:04 | 4 | 4 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P65 : 70 | 19:06 | 2 | 2 | 2 | |
| 6 paź 2024 | Z67 : 65 | 34:17 | 3 | 4 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | P57 : 89 | 21:49 | 3 | 2 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 79 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 4 | 24:16 | 2 | 0,5 | 2,8 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 13:05 | 5 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 24:10 | 31 | 3,1 | 4,3 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 44,8% | 14,3% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 33:17 | 40 | 4,0 | 5,5 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 34,7% | 26,7% | 40,0% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 46:53 | 7 | 7,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | — |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 17:03 | 0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 23:12 | 19 | 1,7 | 4,2 | 1,4 | 0,2 | 0,1 | 25,0% | 22,2% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 22:48 | 29 | 3,2 | 6,0 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 45,8% | 45,5% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 22:53 | 35 | 3,2 | 4,0 | 1,5 | 0,2 | 0,3 | 40,5% | 41,7% | — |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 16:13 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 24:27 | 34 | 3,4 | 3,1 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 46,7% | 36,4% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 9 | 29:07 | 43 | 4,8 | 6,6 | 2,6 | 0,4 | 0,6 | 42,5% | 33,3% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 1 | 23:52 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






