AleksanderGarbacz
- 2024–2026
- 32 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 677pktw karierze
- 21,2pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1322 min | 41:19 |
| Punkty | 677 | 21,2 |
| Zbiórki | 182 | 5,7 |
| — w ataku | 48 | 1,5 |
| — w obronie | 134 | 4,2 |
| Asysty | 86 | 2,7 |
| Przechwyty | 56 | 1,8 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 74 | 2,3 |
| Przewinienia | 50 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 137 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 561 | 17,5 |
- 43,1%FG235 z 545 z gry
- 31,0%3P84 z 271 za trzy
- 68,0%FT123 z 181 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 235 | 545 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 151 | 274 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 84 | 271 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 123 | 181 | 68,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 6 | 38:51 | 117 | 19,5 | 5,3 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 42,7% | 35,2% | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 41:36 | 173 | 24,7 | 5,4 | 3,1 | 2,1 | 0,3 | 44,4% | 37,3% | 72,2% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 40:53 | 129 | 18,4 | 4,4 | 2,7 | 1,6 | 0,0 | 44,7% | 27,9% | 59,5% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 38:19 | 15 | 15,0 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 11 | 43:04 | 243 | 22,1 | 6,8 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 41,8% | 26,9% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






