AleksanderGarbacz
9WHITE CHOCOLATES2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 129pktw 7 meczach
- 18,4pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 286 min | 40:53 |
| Punkty | 129 | 18,4 |
| Zbiórki | 31 | 4,4 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 21 | 3,0 |
| Asysty | 19 | 2,7 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 2,3 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 5,0 |
| Ocena (EFF) | 100 | 14,3 |
- 44,7%FG46 z 103 z gry
- 27,9%3P12 z 43 za trzy
- 59,5%FT25 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 103 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 34 | 60 | 56,7% |
| Rzuty za trzy | 12 | 43 | 27,9% |
| Rzuty wolne | 25 | 42 | 59,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach WHITE CHOCOLATES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2025 | Z70 : 46 | 42:43 | 20 | 7 | 3 | |
| 18 maj 2025 | P65 : 80 | 48:00 | 18 | 7 | 3 | |
| 11 maj 2025 | P75 : 91 | 42:16 | 21 | 2 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | P68 : 81 | 39:47 | 15 | 4 | 5 | |
| 23 mar 2025 | Z71 : 69 | 45:23 | 17 | 7 | 1 | |
| 16 mar 2025 | Z72 : 59 | 32:19 | 16 | 1 | 1 | |
| 1 mar 2025 | P70 : 80 | 35:40 | 22 | 3 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 6 | 38:51 | 117 | 19,5 | 5,3 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 42,7% | 35,2% | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 41:36 | 173 | 24,7 | 5,4 | 3,1 | 2,1 | 0,3 | 44,4% | 37,3% | 72,2% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 40:53 | 129 | 18,4 | 4,4 | 2,7 | 1,6 | 0,0 | 44,7% | 27,9% | 59,5% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 38:19 | 15 | 15,0 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 11 | 43:04 | 243 | 22,1 | 6,8 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 41,8% | 26,9% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






