AleksanderGarbacz
9WHITE CHOCOLATES3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 243pktw 11 meczach
- 22,1pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 474 min | 43:04 |
| Punkty | 243 | 22,1 |
| Zbiórki | 75 | 6,8 |
| — w ataku | 24 | 2,2 |
| — w obronie | 51 | 4,6 |
| Asysty | 29 | 2,6 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 2,2 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 43 | 3,9 |
| Ocena (EFF) | 202 | 18,4 |
- 41,8%FG87 z 208 z gry
- 26,9%3P29 z 108 za trzy
- 70,2%FT40 z 57 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 87 | 208 | 41,8% |
| Rzuty za dwa | 58 | 100 | 58,0% |
| Rzuty za trzy | 29 | 108 | 26,9% |
| Rzuty wolne | 40 | 57 | 70,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach WHITE CHOCOLATES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z73 : 71 | 45:25 | 14 | 2 | 5 | |
| 18 sty 2025 | Z74 : 69 | 42:00 | 35 | 10 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z100 : 50 | 42:55 | 32 | 11 | 2 | |
| 22 gru 2024 | P83 : 85 | 49:31 | 17 | 3 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z86 : 73 | 39:55 | 29 | 5 | 5 | |
| 1 gru 2024 | P50 : 67 | 41:19 | 19 | 5 | 1 | |
| 10 lis 2024 | Z65 : 61 | 39:42 | 16 | 2 | 3 | |
| 27 paź 2024 | Z72 : 51 | 43:08 | 18 | 13 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P59 : 69 | 48:00 | 26 | 8 | 3 | |
| 12 paź 2024 | Z61 : 56 | 41:16 | 22 | 4 | 1 | |
| 5 paź 2024 | Z76 : 73 | 40:28 | 15 | 12 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 6 | 38:51 | 117 | 19,5 | 5,3 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 42,7% | 35,2% | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 41:36 | 173 | 24,7 | 5,4 | 3,1 | 2,1 | 0,3 | 44,4% | 37,3% | 72,2% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 40:53 | 129 | 18,4 | 4,4 | 2,7 | 1,6 | 0,0 | 44,7% | 27,9% | 59,5% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 38:19 | 15 | 15,0 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 41,7% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 11 | 43:04 | 243 | 22,1 | 6,8 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 41,8% | 26,9% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






