AleksanderGrabowski
- 2021–2026
- 37 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 274pktw karierze
- 7,4pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1086 min | 29:21 |
| Punkty | 274 | 7,4 |
| Zbiórki | 112 | 3,0 |
| — w ataku | 23 | 0,6 |
| — w obronie | 89 | 2,4 |
| Asysty | 63 | 1,7 |
| Przechwyty | 24 | 0,6 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 45 | 1,2 |
| Przewinienia | 44 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 251 | 6,8 |
- 37,0%FG100 z 270 z gry
- 36,6%3P63 z 172 za trzy
- 47,8%FT11 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 100 | 270 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 37 | 98 | 37,8% |
| Rzuty za trzy | 63 | 172 | 36,6% |
| Rzuty wolne | 11 | 23 | 47,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 31:45 | 36 | 9,0 | 3,5 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 44,8% | 47,6% | — |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 36:52 | 86 | 10,8 | 3,5 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 37,0% | 41,7% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 29:05 | 66 | 8,3 | 3,4 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 36,5% | 37,8% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 25:38 | 22 | 3,1 | 2,3 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 25,7% | 21,1% | — |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 25:22 | 60 | 6,7 | 2,8 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | 40,7% | 29,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 23:49 | 4 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 50,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






