AleksanderGrabowski
7MLK BASKET2. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 66pktw 8 meczach
- 8,3pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 233 min | 29:05 |
| Punkty | 66 | 8,3 |
| Zbiórki | 27 | 3,4 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 9 | 1,1 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,8 |
- 36,5%FG23 z 63 z gry
- 37,8%3P17 z 45 za trzy
- 42,9%FT3 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 63 | 36,5% |
| Rzuty za dwa | 6 | 18 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 17 | 45 | 37,8% |
| Rzuty wolne | 3 | 7 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P60 : 66 | 27:06 | 8 | 3 | 1 | |
| 14 gru 2025 | P42 : 54 | 36:36 | 5 | 4 | 1 | |
| 6 gru 2025 | Z74 : 56 | 27:43 | 16 | 3 | 1 | |
| 8 lis 2025 | Z82 : 76 | 30:34 | 9 | 3 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z62 : 59 | 27:52 | 3 | 2 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z76 : 73 | 22:40 | 3 | 5 | 0 | |
| 5 paź 2025 | P63 : 77 | 33:31 | 9 | 5 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | P56 : 75 | 26:34 | 13 | 2 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 31:45 | 36 | 9,0 | 3,5 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 44,8% | 47,6% | — |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 36:52 | 86 | 10,8 | 3,5 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 37,0% | 41,7% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 29:05 | 66 | 8,3 | 3,4 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 36,5% | 37,8% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 25:38 | 22 | 3,1 | 2,3 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 25,7% | 21,1% | — |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 25:22 | 60 | 6,7 | 2,8 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | 40,7% | 29,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 23:49 | 4 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 50,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






