AleksanderGrabowski
7MLK BASKET2. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 37 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 86pktw 8 meczach
- 10,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 295 min | 36:52 |
| Punkty | 86 | 10,8 |
| Zbiórki | 28 | 3,5 |
| — w ataku | 7 | 0,9 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 19 | 2,4 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 76 | 9,5 |
- 37,0%FG30 z 81 z gry
- 41,7%3P20 z 48 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 81 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 10 | 33 | 30,3% |
| Rzuty za trzy | 20 | 48 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P53 : 67 | 29:51 | 5 | 3 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z72 : 68 | 40:57 | 18 | 3 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z73 : 58 | 31:22 | 13 | 2 | 5 | |
| 21 mar 2026 | P75 : 82 | 27:04 | 3 | 2 | 2 | |
| 7 mar 2026 | P50 : 80 | 33:42 | 6 | 5 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 56 | 42:25 | 19 | 7 | 4 | |
| 22 lut 2026 | P57 : 69 | 45:04 | 8 | 4 | 3 | |
| 14 lut 2026 | Z66 : 63 | 44:28 | 14 | 2 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 37 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 31:45 | 36 | 9,0 | 3,5 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 44,8% | 47,6% | — |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 36:52 | 86 | 10,8 | 3,5 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 37,0% | 41,7% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 29:05 | 66 | 8,3 | 3,4 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 36,5% | 37,8% | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 7 | 25:38 | 22 | 3,1 | 2,3 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | 25,7% | 21,1% | — |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 25:22 | 60 | 6,7 | 2,8 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | 40,7% | 29,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 23:49 | 4 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 50,0% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






